Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem pörög fel rendesen...

Lipton. kérdése:

Miért nem pörög fel rendesen a simson ha már melegebb a motor?

Figyelt kérdés

Szép alapjárat, szépen indul, ha hideg a motorja akkor picit mintha rángatna de ez csak villámtréfa.

Legjobban akkor veszem észre ha erdőre megyek vele egy 5 perc után mikor pörgetném elkezd horkolni, olyan mint mikor szívószállal fújunk egy pohár vízbe.

Mikor hagyom hülni a motorját utánna egy ideig nem csinálja de utánna mikor meleg akkor kezdi megint


2013. jún. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kopott a gyűrű, melegen elmegy a kompresszió.
2013. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor rárúgok a motorra rohadt nagy kompresszió van benne, vagy az lényegtelen?
2013. jún. 24. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez beálítási probléma.

Lehet hogy úgy marad egy picit a szivatód,és mikro nekihúzod akkor többet kap és ezért hörögne le(ugyan ez van ha kevés a benzin)

Mivel hogy melegen van vele probléma Én a benzin-levegő arány ,vagy karbi gonrda gondolok.Karbin nem cseréltél nagyobb főfúvókára?Súber tűt nem akasztottad feljebb?

Ami a benzin levegő beállítást illeti:meleg motornál,csinálsz egy stabil alapjáratot,majd a levegőt addig tekergeted amíg el nem éred azt a holtpontot ahol a motor fordulata emiatt a legmagasabb lessz,ha ez megvan utána egy negyed fordulattal befelé tekered és tökéletes lesz.Még valami,ezt a beállítás könnyen megtudod csinálni ha tiszta alégszűrőd,karbid,kipufogód,gyertyád.

Jut eszembe ,lehet gyertya is ilyen problémás ha bemelegszik....Próbáld ki legelsőre másik gyertyával mert az egyszerűbb.

Mégvalamit nézz meg...Hogy folyik e rendesen a nyál a benzincsapból mert ha csak lassan csurog akkor lehet hogy néha picit előbb elfogy a benzin-ezt onnan tudod hogy mikor el kezd lehörögni,ráhúzol gázt és teljesen leáll,majd csak kis idő után tudod újraindítani.

2013. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a simsont most cseréltem nemrég, elfelejtettem írni hogy a karbit kipucoltam gyertyából belecsavartam sokat és összessel azt csinálta, súbertűhöz nem nyúltam, mindenképpen kipróbálom amit írtál, benzin folyik rendesen belőle, de mikor elkezd hörögni és jobban ráhúzom a gázt akkor elképzelhető hogy leáll,
2013. jún. 24. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
cserélj kondenzátort
2013. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!