Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem jó a robogóm kilomét...

Miért nem jó a robogóm kilométerórája?

Figyelt kérdés
A spirál nincs szakadva. Megvan állva 20 km/h -nál az óra. Ha a spirált kiszedem a kerékből és megpörgetem, akkor sem mozdul. (tehát feltételezem nem a spirál meghajtójával van gond) Valaki valami ötlet?

2013. jún. 25. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha meg van állva a mutató akkor biztos hogy nem a spirállal van gond hanem az órával.

Annak a javítását meg bízd szakemberre. Vagy cseréld.

2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemlehet, hogy csak a hosszas állás miatt ragadt meg? Mert így vettem és akitől vettem azt mondta, hogy kb 2 évet állt a garázsban, nem használták. Nemlehet, hogy elég megmozgatnom? Mert ha van rá egy kis esély, akkor szétszedem , ha azt mondod, hogy nincs, akkor szerelőhöz viszem.
2013. jún. 25. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy csak egy kis műszerolaj kell neki meh hogy megmozgasd. De ha szétszeded arra is van esély hogy lerontod. Nem tudom milyen az óra szerkezete, de van amiben a rugó annyira érzékeny hogy ha kicsit megnyomod akkor már vége. Tehát csak óvatosan.

De egyébként is lehet hogy olcsóbban jönnél ki egy újjal mint a szerelővel. Ebben az esetben meg érdemes lehet szétszedni. Veszíteni nem fogsz vele.

2013. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt van egy kép róla: [link]

94-es gyártmány, szóval biztos mechanikus minden rajta :D

Akkor ha azt mondod van esély, szétszedem és megmozgatom, hátha.

2013. jún. 25. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
hát próbáld meg. Kis műszerolajat adj neki.
2013. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!