Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót választanátok?

Ti melyik autót választanátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy el kellene döntenem, hogy melyik oktatóhoz akarok kerülni, viszont egyiket sem ismerem, csak azt, hogy milyen kocsijuk van.


Opel Astra G 1.7 DTi

Fiat Grande Punto 1.3 D

Mitsubishi Space Star 1.9 DID

Suzuki Swift 1.3

Seat Cordoba


2013. jún. 25. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A kocsi lesz a legkevesebb szerintem.

A Mistsubishi nagy autó, ha azzal jól megtanulsz parkolni, akkor mással sem igen lesz gondod.

Nekem 2005-ös cordoba van, ott a kuplung lehet furcsa pl a g astrához képest.

2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.7 DTi

Fiat Grande Punto 1.3 D

A kettő közül valamelyiket. Nem túl nagyok, és diselek, és nehezebb lefullasztani mint a benzinest.

De nem hiszem hogy ezen fog múlni a sikeres vizsga.

2013. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Réti bubuzér ***** válasza:
Az a kisebbik Micsu ;) Nem olyan nagy az, viszont kapar erősen. Én azt választanám, nehezebb vele lefulladni, és a kocka formája miatt jól kilátni belőle körbe.
2013. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a dízelek közül ajánlom valamelyiket. Nagyobb az alapjárati ford. szám, nehezebben fulladsz le vele.


Én a Space Start ajánlom, abban magasan ülsz, jól kilátni belőle minden irányban.

2013. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azért fullad le nehezebben a diesel mert nagyobb az alapjárati ford. szám, hanem azért mert a diesel kis fordulaton nyomatékos, míg a benzinest pörgetni kell a nyomatékért.
2013. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb benzines autón vezetni tanulni, mert, ha azt valaki megszokja, és lefulladás nélkül el tud vele (akár lassan akár gyorsabban) indulni, akkor egy dízellel már gyerekjáték. Én személy szerint teljes mértékben benzines párti vagyok. Ha adnák se kellene semmilyen dízel üzemű autó. Anno én is benzinesen tanultam.
2013. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A Suzuki Swift nagyon gázos? :D

2013. aug. 5. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Majdnem teljesen mindegy szerintem. Én annak idején nem is válogathattam. Azt vezettem, amit rám osztottak.


Talán a Fiatot választanám ha választhatnék. Mert kis autó, könnyű vele manőverezni és elég nyomatékos is. a motorja.


A lefulladással kapcsolatban én a dízellel is ugyan úgy elfulladok, ha nem többször mint egy benzinessel. Tudom, hogy elvileg alapjáraton is nyomatékosabb és ezért nehezebben fullad le, de a tapasztalatom nem ezt mutatja. Pedig már 13 éve vezetek, elég sokat. Munkámból kifolyólag és magánemberként is.

Vagy lehet hogy a benzinessel eleve óvatosabban emelem a kuplungot tudat alatt, nem tudom...

2013. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tanuló autónak sz is tökéletes szerintem.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!