Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Padlógázon a kocsim motorja...

Padlógázon a kocsim motorja felpörgette magát még jobban (bőv. Lent) mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Dombnak felfele előztem 3asban kb 80ról gyorsultam 110re, igaz esős volt az út és kamionok által vájt lyukba hajthattam és egyszer csak 4500as fordulatról 6000ig felugrott a fordulat, eddig szépen fokozatosan ment, majd 4esbe váltottam rögtön, ott újra felpörgött. Kitettem üresbe gurultam, majd alapjáratról hirtelen 2000ig felugrott a mutató és visszaállt alapjáratra. Ezután semmi baj nem volt vele rendesen működött a hátralévő 180 kilométeren.

2013. jún. 25. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit zagyválva írtad,

de ilyen van,hogy az autó,előzéskor,dombnak fölfelé,esőben,a nyomvályúban elpörgeti a kerekeit,

mész 80-al,azt 100-at mutat az óra,

2013. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány lovas a kocsi? Szerintem van benne jó bőven lóerő.
2013. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1.6 köbcentis 116 lovas benzines Ford Focus-ról van szó, kategóriájában számít csak erősnek
2013. jún. 25. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerekeid felfutottak a vízre. Lehet, hogy már kopottak a gumijaid, esetleg nagyon mély víz gyűlt össze, és túl gyorsan mentél rá. Ha ezután is csinálni fogja, akkor pedig a kuplungod kopott már, és az csúszott el. De a vízzel teli nyomvályú alapján inkább az aquaplaninget tartom valószínűnek.
2013. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, utolsó szezonjukat futják a gumik, a kuplung az tökéletes állapotban van

ismerőseim szerint is vízre futás történt

2013. jún. 26. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!