Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 328i-ről vélemények,...

E46 328i-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
alkatrészárak eltérnek a 4 hengeresekétől, mire érdemes odafigyelni a vásárlás során, stb...

2013. jún. 25. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Megint egy álmodozó... Aki ilyen autót vesz és már előre számolja a pénzt, jobb, ha letesz róla. Eltérnek keményen, abba már vagy 6 liter olaj kell kapásból, a többit nem is sorolom.

Kitalálom, diák vagy (aki többnek szeretne látszani) és szegény autó majd egy panelház parkolójában tölti éjjeleit. Nem, ne vegyél E46-ot. Nem akartalak megsérteni! Vegyél mást.

2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon jó autó, általában nincsenek is annyira széthajtva, mint a kisebb motoros társai, és a fogyasztása is jó a teljesitményhez képest. Az alkatrészek a 4 hengeres benzinestől drágábbak, de maga a motor fenntartása sokkal olcsóbb ,mint mondjuk egy kétliteres dizelé, amibe csak a turbó vagy 200-300 ezer Ft. Csak az ilyen autóknál sokan abba a hibába esnek, hogy a fél vagyonukat beletankolják, és aztán még az olajcserére sem jut. Azért vigyázz, ne ilyet fogj ki, de ez már a tulajdonossal való találkozáskor látszik, hogyan viszonyul a dolgokhoz.
2013. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"általában nincsenek is annyira széthajtva, mint a kisebb motoros társai" Ez jó:)

Röntgenszem? Belelátsz a motorba? Nincsenek széthajtva a "kisebbek" se (azok is 2 literesek ugyhogy nem olyan kicsik). Ezek a motorok meg se állnak fél millio kilóméterig.

Csak lassanként már túl sok lesz belőle mert sok fiatal megveszi aztán nem tudja fenntartani és eladni se tudják már lelakottan. Hát még ha eleve lelakottat, hanyagoltat vesz.

2013. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. mielőtt írsz valami baromságot anánlom tájékozódj, nem vagyok már diák pár éve, nem akarok többnek látszani, és nem az első bmw-m lenne.

Örülnék ha a kérdésre válaszolnál és nem kezdenéd látatlanban az oltogatást hamár egyszer benéztél.

2013. jún. 25. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint az E46 a BMW eddig valaha volt legmegbízhatóbb típusa.

A 2.8-as motorral pedig egy igazi élmény a vezetése,talán a legjobb.

Alkatrész nem olcsó,de a 4 hengereshez sem.

Fogyasztás meg ugye lábfüggő.

Nekem W210-es mercim volt 2.8-as automata az városban 16 felett eszik.

Tehát szerintem 14-15 re biztosan kell számítani az E46-nál.

2013. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Mégis honnan lehetett volna tudni hogy nem vagy diák? Itt ilyen fiatalok kérdezgetnek ilyeneket, ezek szerint mégis közéjük tartozol. Tájékozodj te, van egy rakat oldal ahol infókat szerezhetsz, helyett itt kérdezed meg, mégis akkor milyen reakciót vártál?

Nézd meg itt a paramétereit az autónak:

[link]

2013. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van, lábfüggő a fogyasztása de kárpótol a vezetési élménye. Viszont nem sértek meg senkit, akinek Bömös van a nevén az ne nézze a fogyasztást!!
2013. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Először is, nem a paraméterei érdekelnek a kocsinak, hanem tapasztalatok a motorról, szervizelés stb (amit kérdeztem).

Tudom hogy vannak fórumok, meg stb pl. a totalcar népítélet ahol írnak ezt azt a típusról (hozzáteszem van róla 5-6 db ítélet) , dehát minél több helyről gyűjtök infót annál jobb, ja és a kutyát nem érdekli hogy kinek tetszik kinek nem hogy ezt itt kérdeztem meg egy kérdezős oldalon.

2013. jún. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!