Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van? Aprilia sr 50...

Mi baja van? Aprilia sr 50 robogóm nem indul. Mi baja lehet? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés
Tökéletesen működött aztán 3 napig nem használtam. Csak állt a garázsban. Most próbáltam elindítani, de nem sikerült. És még feltűnt az hogy a benzin szint mutató nem emelkedett. Hoztam bele 1 liter benzint bele is töltöttem, de akkor sem moccant meg a mutató. Csak a minimálisat. Ezek összefügghetnek? VALAKI SEGÍTSEN!!
2013. jún. 26. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha öntöttél bele egy litert, akkor benzin van benne... Gondolom olaj van benne. Tekeri az önindító? ha igen, akkor nézd meg a gyertyát, nincs-e beköpve, és nem száraz-e. Ha be van köpve, cseréld ki/tisztítsd meg, Ha száraz, akkor bagy a karbiban van gond, esetleg a tartály/benzincső/szűrő van eldugulva. Ha az önindító csak egyet kattan, de nem forgatja a motort, gyonge/öreg a batrid, fel kell tölteni/ki kell cserélni. Ha meg se moccan az önindító, nem is kattan, mintha meg lenne halva, akkor valamelyik biztosítékod ki van égve, meg kell találni, ki kell cserélni. Ha jó a biztosíték, jó a batri, benzin is van, szikra is, meg minden, és egyideig működik a motor, aztán lemerül az akksi (onnan tudhatod, hogy nem ég a lámpa, nem megy a motor, nem indul...), újratöltöd, és megint eljátsza, akkor a generátort kell kicserélni. Sok sikert!
2013. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az önindito teker. Csak nem robban fel szerintem a benzin. A kipun is csak a levegőt fujja ki:/
2013. jún. 26. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor állapítsd meg, hogy benzint, vagy szikrát nem kap-e, és aszerint járj el :)
2013. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!