Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek a chopperne ha hét...

Ennek a chopperne ha hét LE-je van akkor mennyi a végsebessége? és amugy mi a véleményetek róla? ár? állapot?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 26. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

45 km/h

A törvények szerint segédmotorkerékpárnak ennyi lehet a max trevezési sebessége.

2013. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*tervezési
2013. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megy úgy mint egy jó Simson, az órája sokat csal felfele, 95-öt képes írni az olyan 70-75 közötti tempóra. (Az is jószívű szám...:)) Cserébe kiábrándító 2T hangja van, choppernél ez nem nyerő. 4,5-öt bekajál 100-on. 4 sebis, ha jól tudom, de egy klafa típushibája van, az pedig az, hogy nem veszi a sebességet. Ezenkívül nincs vele különösebb baj, de nem ajánlom ezt a mocit, kevés alkatrész, és ez kimutatja, hogy nem egy precíz japán gép. (Megy folyamatosan, de a váltója kellemetlen, aztán meg a tartalékcsapot fele tanknál ki kell nyitni stb.)


Ilyen a hangja: [link]


(Megjegyezném, hogy a legolcsóbb példányt szúrtad ki, tehát ne lepődj meg, ha valami nem jó rajta... Persze lehet hibátlan kis gép, csak figyelmeztetlek!)


Remélem segítettem!:)

2013. jún. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi nagyon sokat segítettetek. ;)


nagyobb lóerejú és 50ccm-es motort hol szerezhetek 200E alatt?

2013. jún. 27. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Használtautón van, főleg az 50-es 'speed'-ek erősebbek, de az a 7 le is inkább öt, amit erre írnak. Ahol 12-14-et látsz az is még 10-nek is sok.


Pl. Yamaha TZR 50, Aprilia RS 50, Derbi GPR 50 ezek nagyon jók.


Bár én Honda párti vagyok: Honda NS-1 (70ccm-es kivitel 120 körül megy max tempót! Viszont játszani kell ehhez az áttételekkel.) Honda NSR 50.


Viszont ezek a kis gépek szörnyen kényelmetlenek. Azért ajánlunk inkább olyasmi gépeket, mint a Yamaha DT 50. Sokkal jobb a testednek is. Ezekben van erő, nem mennek hihetetlen végtempót, de 60+ utaznak kényelmesen! Cserébe legyorsulják a legtöbb 50-est, ha nem terepgumi van rajtuk. (Hogy bírják a terepet direkt ehhez van hangolva az áttétel stb, ezért lesz benne viszonylag nagy erő.)

Esetleg: Honda MTX 50 (infók, alkatrészek akadnak hozzá.)


Szóval valami 50-es endurot ajánlok, ha érdekel a kényelem. Ha nem, akkor 'speedet'.

2013. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem köszi

;)

2013. jún. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!