Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek milyen élmény volt...

Nektek milyen élmény volt átülni egy modern CR dízel kocsiba?

Figyelt kérdés
Nekünk a családban mindig csak benzinesek voltak. Most kipróbáltam egy 1.5 dCI Cliót. A kocsi nem nagy eresztés. De nekem hatalmas élmény volt. Alapjárat fölött picivel már minden fokozatban van ereje a motornak. Nem olyan mint az 1.6 benzinesemben, hogy hiába pörög, nagy dolog nem történik. Félelmetes a különbség. És 90km/h-nál, sík úton 3,7 litert mutatott a fedélzeti!!
2013. jún. 27. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb dízel ilyen, nem csak a common rail.

Én nem éreztem eufóriát, amikor először ültem bele a vadi új 2.0 Caddy-ba. Persze jó volt az új taliga, ment megállt, mikor mi kell...

2013. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gomzoli ***** válasza:

1,4-es, 60 lovas benzinesből ültem át 1,7-es 101 lovas CDTI-be. Eufória volt. Úton-útfélen a gyorsulásán élvezkedtem.

Egy hónappal később visszaültem a benzinesbe, egy hosszabb (2 órás) útra, vittem eladni. Teljesen bizonytalan lettem, azt hittem, valami elromlott benne, mert úgy ment, mintha horgonyt húzna maga után, vagy egy ekét... Pedig 300 kilóval könnyebb volt szegényke, mint az új diesel.

2013. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!