Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A w210-es kombi Mercedes...

A w210-es kombi Mercedes szerintetek cigányos?

Figyelt kérdés
Nekem egy sötétkék van, de ha olyanok a fényviszonyok feketének látszik. Mindenki azt mondja hogy cigányos, maffiózós, alvilági vagy mivel kombi és hosszú hullaszállítóhoz is szokták hasonlítani. Nekem tetszik, szerintem elegáns és praktikus, a maga idejében egy tehetős német család túraautójaként képzelném el, 2 felnőtt, 2 gyerek, felpakolva sílécekkel indulnak vele az Alpokba. Mások szerint ilyennel furikáznak a maffiózók, van aki beülni se akar, pedig nagyon tiszta és kényelmes autó. És olyan fura, mintha félnének tőle a gyalogosok meg a biciklisek.
2013. jún. 27. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem cigányos :)
2013. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a "fekvőlámpás", akkor zöldséges-merci, vagy hullaszállító a "beceneve", de nem cigányos.
2013. jún. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíről előttem író ír az a W123.Nem nagyon ért hozzá és itt hülyíti a kérdezőt.

Nem,mert a csóró cigány E30 BMW-t vesz a gazdag pedig újabb BMW-t,Audit,Mercedest vesz

2013. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kivétel nélkűl mind az :)))
2013. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még annyi ..azért mert sötét egy autó az nem " maffiozós"

Ez egy hülyeség ....az igazi maffiózók fel se tünnek ...szürke kis embernek látszanak . A kigyúrt féle az nem maffiózó hanem az utólsó a sorban ..

2013. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
okés, akkor megnyugodtam, bár ha cigányosnak is mondanák, engem az se zavarna nagyon, mert nekem mindig is a nagy, elegáns autók tetszettek márkától függetlenül. a BMW, Audi, Lexus is tetszik pl.
2013. jún. 28. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Már megint ki élvezkedik a leszavazó gombon ?
2013. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami merkedesz fan :DDDD
2013. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a 15 milla alatti Mercikre mindre rá lehet húzni hogy cigányos, mert nagyon rá vannak kattanva a márkára a pudvások, csak azokat már nem tudják megfizetni.
2013. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!