Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csaa. Van egy kis motorom....

Dedii kérdése:

Csaa. Van egy kis motorom. Yamaha 50cm3 39km/or (rendszamnelkul), nalunk Szlovakian nem kell ra rendszamtabla. Hajtasim van kis es nagymotorra is. Lehet vele mennem Magyarba - kulfoldre?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon ilyen kis ötvenes géppel járhatsz rendszám nélkül, mivel itt se kell. Kérdés, hogy a jogsid külföldre is érvényes-e. (Bár nem tudom van-e olyan, hogy nem, de van egy megérzésem, hogy lehetséges.)
2013. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy Szlovákiában rendszámosak az 50 es gépek, itt Mo-n pedig nem
2013. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 petizacc ***** válasza:
Ha a jogosítványod külföldre is érvényes, tehát nem belföldi kategória, meg ha nemzetközi biztosításod van a motoron akkor jöhetsz.
2013. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50cm3-re már kell rendszám tótiában!
2013. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves utsó! Én is "tótiában" lakom, és nem bírom azokat az embereket, akik lenézik azokat a magyarokat (vagy kifigurázzák élöhelyük nevét), akik nem Magyarországon élnek! Attól, hogy ide születtem, semmivel sem vagyok kevesebb (vagy kisebb magyar), mint Te!


Vissza a kérdéshez: Szlovákiában nagyonis kell rendszámtábla segédmotorkerékpárra, szóval vagy felcserélted a két leírt országot, és szabálytalanul motorozol, vagy nagyon nem vagy képben a dologban. Üdv!

2013. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is itt lakok sajnos.
2013. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:/ hát tény, hogy nem egy Monaco, de szerintem annyira nem panaszkodhatunk, sokkal rosszabb is lehetne SK-ban a helyzet...
2013. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Babettara se kell rendszamtabla es azokra a kis motorokra se amelyik 50cm3 max.seb.45km/or es a gyartasi eve 2000-ig van. Ugyan az a motor amely gyartasa 2000 utan volt arra mar kell rendszamtabla. Az en motorom abba a kategoriaba tartozik mint a Babetta .

Leegyszerusitve kis motor legyen es 2000-ig legyen legyrtva ara Szlovakian nem kell rendszamtabla 2022-ig.

2013. jún. 29. 08:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd meglepődsz mikor megbüntetnek.
2013. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem kellett, söt! Egyszer a "motolekárnička" hiánya miatt kaptam 30€ bírságot, szóval az a rendör nagyon komolyan vette :/
2013. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!