Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag nagyon drága riasztót...

Utólag nagyon drága riasztót szereltetni az autóba?

Figyelt kérdés

Vettem egy VW Borát, de csak központi zár van benne, riasztó nincs.

Utólag nagyon drága beszereltetni ?



2013. jún. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Épp ellenkezőleg, nem drágák a mindenhol készletben kapható utólagos rendszerek - viszont az ilyen kiabálós (szirénás) riasztók semmit sem érnek.
2013. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor milyen típusút érdemes beszerelni ?
2013. jún. 28. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki másra esküszik.

Van aki a PAJZS-ra, van aki a GPS nyomkövetőre, van aki a mechanikus kormány és váltózárra. Az biztos, hogy aki nagyon akarja, az el is fogja vinni.


De ebben a kocsiban van valószínűleg már immobiliser, tehát az első autójukat ellopni próbáló gyerekek nem ezzel fognak próbálkozni. Ellenük még hatna a vinnyogós, de akik foglalkozásszerűen ilyeneket lopnak mással kell elijeszteni.


Én nem vagyok otthon a riasztókban, nem szoktam semmit sem hagyni a kocsiban, forgalmas helyen parkolok, van gyári immo és a kulcs kivétele után bekattintom a gyári kormányzárat. Na meg olyan állapotú az autóm, hogy el se akarják lopni, pedig csak 8 éves. Meg a lemezfelnik se fognak senkinek kelleni manapság. :P

De biztos lesz aki ajánl valamit személyes tapasztalatokból kiindulva.

2013. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Szia.

Én is akartam szereltetni utólag 206-ba. 2 helyre is bementem érdeklődni. Az egyiknél 30 ezerért csinálták volna meg bekötéssel együtt, mert hozzá kell programozni az autóhoz meg stb...

A másik helyen viszont őszinték voltak, és jófej volt a gyerek, mert bevallotta őszintén, hogy szerinte felejtsem el, mert erre a vinnyogásra már senki nem fogja felkapni a fejét, a profik pedig egyébként is azt csinálnak a kocsiddal amit akarnak.

Ezt mondta szó szerint, hogy "ez csak arra jó, hogy megnyugtasd magad hogy van bent riasztó, de igazából semmire nem mész vele".

És ha belegondolok tényleg igaza van. Akinek kell az autó az el is viszi. Aki pedig fel akarja törni az fel fogja. Fateromét fényes nappal egy főút mellett törték fel. Elvittek belőle mindent, hiába volt benne riasztó, hiába állt forgalmas út mellett, hiába volt nappal. Ezeknek semmi nem számít ...

2013. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!