Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok ehhez a motorhoz...

Tudnátok ehhez a motorhoz alkatrészeket mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 1987-es Simson S51 enduróm teljesen gyári és a teljesítményét és ugye a végsebességét szeretném növelni tudnátok alkatrészeket és árakat is körül-belülre mondani?

2013. jún. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy megjegyzést szeretnék írni:


Ha kérhetlek arra ne tuningold, már elég ritka a gyári simo. Ha hiszed ha nem nagyobb értéket képvisel szerintem így mintha sok ezer ft-t beleölsz tuningra.


Tudom hogy a te motorod és azt csinálsz vele amit akarsz csak fontold meg amit írtam!

2013. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik dolog meg hogy a beleszórt pénz sosem lesz arányban a teljesitményel.
2013. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petizacc ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval!

Ha nagyobb végsebességet szeretnél inkább vegyél egy másik motort, mint egy szép gyári Simsont szétgányolj.

2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simsonbolt.hu itt minden megvan en is raktam magamnak papiron egy tuning simot de nagyon sokba kerul ink egy uj moci de 70 es henger hengerfej fotengely dugo ,uj karbi ij kuplung ezek kellenek egy kobcenti tuninnghoz aztan rezo meg sportlegszuro ja es babetta gyujtas de ez nem muszaly
2013. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!