Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matt vagy fényes fekete...

Matt vagy fényes fekete festék jobb müanyag lökhárítóra? Tescoba láttam rally elnevezésű sprayt. Le kéne akkor fújnom tetőlécet meg kilincseket, tükröket is? Azok is kicsit beszürkültek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem lesz jó a lökhárítóra, le fog pattogni. Keress lökhárító festéket, azok direkt erre valók. Igaz, hogy az ára a duplája, de legalább tartósabb.

Én ilyet használtam, és jó lett: [link]

2013. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom hogy a gyárilag matt fekete(és nem sima felületű) műanyag elemekre a matt festékek nagyon jól tapadnak és tartósak. Legalábbis anyám kocsiján már majd 1,5 éve csináltam és még mindig tart.


Sima felületen viszont kétlem hogy jól meg tudna tapadni. Ha olyanra kell akkor lökhárító festék, ahogy előttem is írták.

2013. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. Én is néztem ezt az oldalt és mikor akartam venni, nem volt készleten,utána láttam tescoban. Az van ráírva hogy jó műanyagra is de akkor nem kísérletezem. Kilincseket meg minden műanyagot fújhatok akkor? Csak hogy egyszínű legyen.
2013. jún. 30. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 3 éve fújtam le a lökhárítómat ilyen festékkel és azóta sem dobta le, petig még csak alapozót sem használtam.


Éppen tegnap használtam a Rally matt fekete festéket a komplett középkonzol lefújására. Szerintem tartós lesz, nagyon jól tapad a műanyaghoz, gyorsan szárad és 90°C-ig hőálló. Nem szabad nagyon sok rétegben felvinni, ja... és az alapozót el kell felejteni :) Lecsiszolni műanyagig, alkohollal áttörölni és mehet is rá, nem kell sz.arozni vele :)

2015. júl. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!