Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es,600-as Hornet-em...

2001-es,600-as Hornet-em kerreg majd leáll. Ötlet?

Figyelt kérdés

Nem rég vásároltam, 57ezer km-rel. 2x fordult elő eddig, elkezd "chopperessé" válni a hangja, majd 4-5 mp után leáll. Utána nagyon nehéz újraindítani, egy darabig nem is sikerül. Új gyertyákat kapott az első eset után, új benne a légszűrő is. (Ez utóbbi azért került bele, mert azt hittem a minimális fordulatszám ingadozás, esetleg amiatt van) De úgy látszik nem, és talán a karbival van vmi?

Nem tudom számít-e, mint már írtam 2x fordult ez elő, ugyanannál a kútnál tankoltam és ugyan annyi km-nél jött ez ki. (kb 130 km megtétele után)

Ha vkinek van tippje, megköszönöm, most nem igen tudom szerelőhöz vinni...



2013. júl. 1. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt gyertya csere meg légszűrő csere édeskevés. El kéne vinni szerelőhöz átnézetni,mert túl sok hiba forrás lehet és aki nem ért hozzá az könnyen nagyobb kárt tud tenni.
2013. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiderült, túl hamar kifogyott a benzin. És az produkált ilyen tüneteket, mivel tartalékon ment tovább szépen gond nélkül. Szétkaptuk a benzincsapot és azóta nincs vele gond.
2013. okt. 23. 09:41
 3/3 anonim válasza:
nézd meg a benzincsapot van benne egy vákummembrán lehet hogy kilukadt
2013. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!