Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg eljárt az idó a...

Tényleg eljárt az idó a pannóniák feledt?

Figyelt kérdés
Én szeretnek egy pannónia t5 v. P10 et de csak babrálni szeretném szeretgetni szerelgetni nem nagyon vezetni vagy csak 10 km eket a hegyben inkabb leakarom kotni magam szerelessel de apa azt mondja hogy eljart felettuk az idő de szerintem jo mert olcsoak meg konnyu szerelni! Valami velemeny?

2013. júl. 2. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Eljárt mint minden régi motor felett, arra jók hogy szétszedd megnézd összerakd, és kb ennyi, mert a mostani motorok már másak tehát nem sok viszonyítási alapot lehet szerezni ezeknek a szerelésükkel

Ha csak babrálni akarod akkor nem érdemes bajlódni vele, olyan motort nézz amit vezetni is fogsz mert annál van értelme szerelni

2013. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha le akarod foglalni magad akkor inkább először iratkozz be egy magyar nyelvtan tanfolyamra. Annak több hasznát veszed majd, mint egy pannónia babrálásának... És olcsóbb is!
2013. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem egy modern gép. De azért elég sok felújított példányt látni belőle :)

És elég sok a hasonlóság a a modern 2T motorokkal is.


Egyébként meg ha az állapota nem romlik akkor az értéke csak nő. Most 17 évesen megcsinálod, 20 év múlva meg valószínűleg jóval többet fog érni ha jó állapotban marad a gép.

2013. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!