Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb: aprilia rs 50,...

Omgtfl99 kérdése:

Melyik a jobb: aprilia rs 50, cagiva prima 50, aprilia rx 50 vagy honda dio?

Figyelt kérdés
Tudom picit más kategóriák, de melyik érné meg a legjobban?

2013. júl. 2. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

egyik sem jobb, mint a másik, csak teljesen másra vannak kitalálva. RS50 ha patent állapotban van megy 90et. Cagiva ugyan ez, csak macerásabb az alkatrész beszerzés hozzá. RX50 átmegy mindenen, az előtt nem lesz akadály, viszont 75nél többet nem fogsz vele menni. Honda Dio, meg robogó, az meg tudjuk mire való. Szóval inkább azon múlik neked mi a fontosabb...plusz 10-20 km/h sebesség, vagy az, hogy bármilyen úton elmenj.


Üdv. egy yamaha dt 80 tulaj

2013. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 00XYZ válasza:
ez igy igaz.. attól függ minden hogy te milyen "tipust" szeretnél, én a cagivát választanám.. elég ritkán hibásodnak meg
2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat
2013. júl. 3. 21:39
 4/6 anonim válasza:
Én is feltettem egy hasonló kérdést de abban csak rs 50 és cagiva volt..mindenki az apriliát mondta...értenek hozzá a szerelők, van alkatrész stb..honda dio-t ne vegyél robogót veszel megbánod..vagy RS50 vagy RX50 attól függ milyen helyen laksz,mi van a közeledben erdős,terep utak vagy városban laksz ahol csak aszfalt van.
2013. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem most egy simsonom van, és csak aszfalton megyek
2013. júl. 5. 11:15
 6/6 anonim válasza:
Akkor Aprilia RS 50 én is most készülök venni egyet...
2013. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!