Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb autó...

Melyik a legmegbízhatóbb autó márka?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni,hogy melyik típusok közül válasszak.Láttam egy szép Golfot (autó kereskedésben),ami megragadott,de igazából nem tudom,hogy mennyire megbízható.Családi autóra lenne szükségem,ami kényelmes és megbízható.Ti melyiket ajánlanátok?Nekem tetszik a Toyota Carrera is ,bár nem családi autó.Vajon nagy lehet belülről,ki ismeri?

Előre is köszi!


2009. okt. 16. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én a német, japán autókat ajánlom, azok megbízhatóak. természetesen mindegyik típusból fajtából vannak rosszabb állapotban lévők, széthajtottak stb. ezért vásárlás előtt jól nézd meg őket. olvass utána, vélemények, tesztek..stb kérdezősködj...
2009. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem a vw. 7 éves a kocsim és kb havonta van vmi baja. a mazdával viszont csak jó tapasztalataim vannak.
2009. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,tanácsokat!
2009. okt. 16. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Toyota.
2009. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem már ez a 3. Toyotám. Sose volt velük komolyabb baj, perzse, voltak néha szerbizbe, de sose semmi komoly.
2009. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Valószínűleg én is maradok az elképzelésem mellett,ami a Toyota.
2009. okt. 16. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem francia autóm van, de a németeket szokták ajánlani. Olasz semmiképp.
2009. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem toyota yarisom van....ISteni...semmi bajom nem volt még vele mondjuk viszem mindig szervizbe amikor kell.Jó a fogyasztás meg minden.Szomszédnak corollája van z új,ő is csak áradozik róla.

NEkem mindig azt mondták ,hogy francia és olasz kizárva:D

21/L

2009. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok....!-es golf kombin tanultam na az se vlt gyenge:Dsőőőt nagyon is jó.

Anyáméknak opel vn az is zsír...

viszont az öcsém a lüke suzuki sx4-et vett....pfff szarcsi szegény.most próbál megszabadulni tőle pedig 4 hónapos de legalább 5-ször volt szervizbe vele.

2009. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Csak mazdát neeeeeeeee!
2009. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!