Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen fényezés?

Figyelt kérdés

Van egy VW Borám. Fehér az egész aut.

Viszont mivel rozsdásodik a motorház, ezért azt mindenképpen újra kell fényezni.

Ekkor jött az ötlet, hogy mi lenne ha középen az autó (csomagtartó, tető, motorháztető) fekete vagy antracit szürke lenne. Különösebb lakatos munka nem lenne vele, csak ami ilyenkor a fényezéssel jár.

Tudom, hogy sok mindentől függ, illetve attól, hogy hol fújják le, de.... nagyjából mennyibe kerülne egy ilyen fényezés ?



2013. júl. 4. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
egy elem fényezése a megszokott munkával együtt 20-30 ezer. érdemes szakemberrel csináltatni, különben pöttyös, hologramos lehet.
2013. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenképpen szakemberrel csináltatom majd, másra nem is bíznám a dolgot....

Köszi a válasz !

2013. júl. 4. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobd ki a rozsdás motorháztetőt, és vegyél bontottan egy rozsdamentest. Én is most rakom rendbe az autóm, és ami csavarozható karosszériaelem, az mind megy a kukába, ami rozsdás. Szerintem nem is drágább (bár a VW bontók árait nem ismerem), és nem kell félned, hogy pár év múlva megint rozsdásodni fog.
2013. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!