Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy simsonnak mekkora fordulat...

Egy simsonnak mekkora fordulat a legjobb?

Figyelt kérdés
érzem én hogy mikor kell váltani, meg akkor szoktam válani amikor milyen kedvem van, van hogy kihúzatom olyan 5000-5500-ig van hogy olyan 2500-ig, de általában 3500 körülig húzatom ki, milyen fordulat a legjobb neki? hogyan lehetne simson starra fordulatmérőt szerelni??
2013. júl. 4. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát félgázon a legjobb, az sem jó, ha nagyon pörgeted, de az alacsony fordulatot sem szereti.
2013. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, hát én általában úgy megyek vele, hogy elindulok lenyelezem és hagyom felgyorsulni addig amilyen kedvem van van hogy hagyom felgyorsulni úgy hogy már pörög 5 ezer körül de van hogy csak kevesebbig pörögetem fel, mindig hajtani szoktam általában, szóval minden sebességben rögtön ráhúzom a padlógázt, és akkor hadmenjen, szóval én nem szoktam vele annyira finomkodni hogy most akkor fél gázig húzom neki, nem szeretném tönkretenni nem arról van szó hogy szétakarom hajtani, csak gyorsulni szeretek vele ezért húzom neki mindig addig ameddig csak bírja!
2013. júl. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!