Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Simsonok kozul mejik a leg...

0zaki kérdése:

A Simsonok kozul mejik a leg megbizhatobb fajta?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszutavon, terepen, stb.
2013. júl. 5. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az amelyik normálisan(szakszerűen), megfelelő minőségű alkatrészekkel van összerakva. Az első felét még lehet is teljesíteni, de manapság normális alkatrészt venni már-már kihívás. :) Pl.: múltkorában vettem egy kiskondit. Zsír új volt mégsem működött. Muszáj voltam berakni egy régit amit a polcon találtam. De volt már ilyen megszakítóval is. Az is teljesen új volt, beszerelés előtt bontottam ki, de be se indult vele a motor. Betettem egy !trabantból! bontott megszakítót, azzal azóta is megy. Kopp-kopp!
2013. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy az S51-esek szinte mind ugyanazzal a blokkal van szerelve. Annyi különbség lehet hogy 3 vagy 4 sebességes, valamint tirisztoros vagy megszakítós gyújtású. De az alkatrészek kompatibilitása miatt mára már nem nagyon találni olyan motort ami ugyanazzal a felszereltséggel rendelkezni mint újkorába. Pl. s51N-ken nem volt km óra, megszakítós gyújtású volt, nem volt index, sem akkumulátor. De valaki gondolt 1-et beletette a tirisztoros gyújtást. Ezért mondtam hogy az a lényeg, hogy normálisan legyen összerakva(ne kalapáccsal üssék be a helyére a csapágyat pl.
2013. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megbízhatósághoz még annyit, hogy ha nincs agyontuningolva, a világból kivisz.
2013. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!