Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik tetszik jobban...

Nektek melyik tetszik jobban és MIÉRT?

Figyelt kérdés

Például 1999 Mercedes E vagy 1999 BMW 5


Tehát ugye mint ahogy most is, régen is E Merci VS 5-ös BMW, most szerintem a Mercedes bőven átvette a versenyt, sokkal jobban néz ki, de ezeknél speciel nekem az a kereklámpás merci nem nagyon jön be, a BMW itt sokkal jobb volt. Nem?


Merci


[link]


BMW


[link]


Nektek melyik jön be jobban és miért?



2013. júl. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a BMW.

A Mercinek olyan bamba, kissé fogyatékos a "tekintete" szerintem. A BMW inkább morcosabb, nyugodtabb. Nekem a Mercik egyébként sem tetszenek, csak a E190 és a W124. BMW-ből pedig szinte az összes imponál.

2013. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén BMW-re szavaznék. Mérsékelten agresszív forma, elegáns, de sugallja a sportosságot is.

A mostanika közül nekem sem a BMW sem a Merci nem tetszik igazán. Formatervre nálam most az Audi a nyerő a német trióból.

2013. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a széria az egyik legrosszabbul sikerült E-osztály szerintem. Bárki bármit mond, messze nem Mercedes minőség. A formája is nagyon megfáradt mára. Az E39-es 5-ös BMW sokkal kiforrottabb és minőségibb autó, időtállóbb megjelenése van, és pár év múlva (joggal) akkora klasszikus lesz belőle, hogy hihetetlen.
2013. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő már elég régiesen, bután néz ki mai szemmel. Olyan tipikus 90-es évek végi autók.


Ha mindenképp ezek közül kéne választani, akkor nekem is a BMW tetszik jobban. Mert szebb a formája, nem olyan bumfordi.

2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a BMW tetszik jobban ezek közül, a Mercedes-nek elég béna megjelenése van, az eleje tetszik a legkevésbé. A BMW itt tényleg sokkal szebb volt.
2013. júl. 5. 22:23
 6/7 illés12 válasza:
Na akkor.... kezdjük az elejétöl :) Ezek az E mercik nem valami jol sikerültek ezekkel állandóan baj van főleg ha karambolos volt és kivan ugy javitva hogy nemlehet észrevenni a motorja 220 as az olyan hogy teleülitek + szembeszél egyenlő max 80km/h igaz a 220 as a leg megbizhatóbb motor de ereje az tényleg szinte semmi. A többi motor nem valami eltalált. A bmw....... Hát a bmw nem volt sokkal jobb szinte az öszesnek megvan a maga hibája vannak olyanok amibe 200e. km-nél meghal a motor van amelyik elmegy milliokat. 5 ös bmw nem igazán luxus auto inkább sport kocsi mert már alapbol a bmw az sportos auokat gyárt-gyártott. De mindkét autó jó ha megfelelően van használva és nem minden elindulásnál padlogáz :))
2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 4165 ***** válasza:

#6: " A többi

motor nem valami eltalált. "

Ha nem értesz valamihez, hallgass!

A 612-es motorok a Sprinterekben millió fölött mennek.

Amúgy szerintem nem egy kategória a két autó. Csak azoknak, akik vagy buták hozzá vagy nincs elég pénzük rá.

Amúgy a 210-es AMG. A két konkrét példány közül ő frankóbb.

2013. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!