Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan 50ccm-es...

Tudnátok olyan 50ccm-es motorokat mondani ami nem vízhűtéses? ( 2000-től 2013-ig)

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Simson s53 derbi fenix
2013. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a simsonon kívűl ilyen ujjabb tipusú endurók már mind vízhűtés-essek?
2013. júl. 5. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
ÉN úgy tudom többnyire igen, nem tudok mondani olyan típust, ami nem az. Egyébként mi a bajod a vízhűtéssel?
2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs vele gondom,csak régebben simsonom volt és most szeretnék egy endurót. Nem kell attól félnem hogy vízhűtéses és több gond lessz vele? Meg pl.az hogy fékolaj is kell,meg különolajzás (ezt nem tudom mit jelent) Ezek így a simson után nekem mind újj dolgok,de lehet hogy csak én csinálok a bolhából elefántot.Szóval ha nincs a motor széthajtva akkor ezekre az endurókra sem kell több figyelmet fordítani mint egy simsonnál?
2013. júl. 6. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog a vizhűtés, ha léghűtéses, és besül a motor (könnyen előfordul léghűtésnél), akkor sokkal több problémád lesz vele.
2013. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ha a vizesnél a vízpumpa megy el akkor az drágább is ^^
2013. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!