Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok férfias autókat...

Mondanátok férfias autókat 300 ezer alatt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 19:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"nem mindegy hogy egy Marutit vezetsz"


Ja, és konkrétan a szomszédnak egy PIROS marutija van aki férfi.

Most akkor ő igazából nő?

2013. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A 14-es válaszoló a design-elmélet alapjait tökéletesen leírta, nem értem miért kritizáljátok. Laikusnak hülyeségnek tűnik, de amikor az autógyár előtérbe akarja helyezni az autó külső jegyeit, akkor valóban ilyen gondolkodásmód mentén tervezik meg. S az eladási statisztikák azt mutatják, hogy működik. Igen, a férfiasságot valóban az erővel, magabiztossággal, biztonsággal és dominanciával kötik össze az emberek és igen: ezt vissza lehet adni egy autóban és formatervében. Ugyanúgy egy nőies autó inkább kecses, bohókás és mindenekelőtt praktikusabb és kissebb mint egy férfias. Ugyanígy egy drága autóról el lehet hitetni, hogy drága, a SUV-ról, hogy jó terepjáró, stb...

Viszont amit tisztán át kell látni, hogy ha a vásárló külön keresi ezeket a formajegyeket, akkor valószínűleg ő sem tudja, hogy mit akar, csupán keresi önmagát és próbál az elvárásoknak megfelelni (férfi vagyok, akkor keressünk egy férfias autót). Az ideális az, ha a vevő bármiféle keresgélés nélkül tudja, hogy mi az ami neki kell - vagy a design vagy a felhasználás módja alapján. Nem, attól, hogy a szomszéd muksónak Marutija van attól az még nem lesz nőies, sem pedig képzavar. Gondolom azért vette, mert olcsó a fenntartása meg ezt tudja megfizetni - tiszta sor, őt nem lehetett a designal megve(zet)ni.

2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 löncskonzerv ***** válasza:

Akkor válaszolok a kérdésre, én kettes golfot vennék

vagy e30 kupét (inkább a golf) több okból is,

1. kockás kicsit szögletes, de a kisköltségvetésű tulajnak is elérhető és kis pénzből tuningolható,valamint rengeteg tuning alkatrész van hozzá,ugyanez megvan a bmw-nél is de drágább az alkatrész.


Férfias autó még szerintem: e32 750il, nagy, marhajó hangja van,20 litert zabál, és közel két tonna.

2013. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Madartejlight ***** válasza:

Vegyél egy Suzuki Swift et 1.3 16V 85LE 6 literes fogyasztás

és a 1.5ös gömbölyű Hondát is simán lenyomod.

Sajnos ez többre nem futja talán nem egy "férfias" autó de 300-400 méteren nagyon meg lehet izzasztani a nagyobbakat is.

Pl:Passat 1.9PdTDI vagy A4 2.0TDI autópályán nyílván más a helyzet...

(nekem is ilyen van)

1 jó tanács frontálisan ne ütközz...

2013. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!