Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cross cuccban motorra jogosítv...

Cross cuccban motorra jogosítványt csinálni?

Figyelt kérdés
Ami kérdés felmerült bennem konkrétan, hogy a protektor ing mennyire felel meg a követelményeknek a rutin/forgalmi vizsgához? Ugye az nem kifejezettem a motoros kabát, dzseki. A cross bukó gondolom nem probléma.

2013. júl. 5. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ellene, olyan védőfelszerelést választassz, amilyet szeretnél, de azért vegyél fölé minimum egy mezt.
2013. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akivel vizsgáztam 50-esre, a srác ilyen protektort kapott kölcsön, vizsgabiztos nem szólt érte. Szerintem jó, bár lehet nem haragszanak meg, ha valamit ráveszel:)


(Bár nálunk egy kartonlap elég volt gerincprotektornak...)

2013. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami kell:

-Protektoros motoros kabát vagy gerinc váll és könyökvédő(ez protektoringben megvan)

-Protektoros motorosnadrág vagy térdvédő. És persze egy normális hosszúnadrág.

-Protektoros motoroskesztyű

-Motoroscsizma vagy hosszú szárú zárt bakancs/csizma

-EU szabványos bukósisak plexivel vagy szemüveggel


Tehát az általad leírt dolgok megfelelőek.

Nálunk anno volt aki görkorihoz való hab térdvédőt vett fel. Azt is elfogadták.

Viszont 2 srác cross bukóban csinálta akkor amikor én. Elmondásuk szerint nagyon rossz. Nagyobb tempónál olyan nagy a szélzaj hogy nem hallani a rádiót és a siltjétől nem látni a lámpát ha elől áll.

2013. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, igazából két bukóm van. Egy ilyen plexis robogós, meg a cross. A plexis után tényleg beszűkül kicsit a látótér, a cross szemüveg miatt. Viszont a plexisnek valami eszméletlen szélzaja van, mivel nincs áll része. Az első teszteléskor beleszerettem a cross bukóba, végre hallom a motor hangját. :D


Akkor protektor ingel kalkulálok. Nem nagy költség egy cordura sem, de az is pénz.

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 6. 00:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Kis update: Nem volt probléma belőle. Elsőre meglett a rutin. Jövőhéttől forgalom. :)
2013. júl. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!