Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Berepedt a munkás autóm...

Berepedt a munkás autóm szélvédője ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Visszafelé tartottam a telephelyre de lakott területen kívül kaptam egy követ és mire visszaértem keresztbe berepedt az egész. Ez pont a vezetői oldal felől van bár nem zavar a kilátásban mert a széléhez közel húzódik a csík. Ilyenkor rajtam verik ezt le? Vagy ha van casco az fedezi? Autó- 2007-es VW Caddy

2013. júl. 6. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha nyugtatásra vársz, akkor nyugi, nem lesz semmi gond.

Ha viszont a valóságot akarod megtudni, azt ne itt kérdezd.

2013. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Valószínű van a cégednek rá biztosítása, de ez sok mindentől függ. Milyen rég dolgozol ott, csináltál-e már hasonlót, milyen munkaerő vagy... Elviekben nem lehetne problémád, gyakorlatban próbáld meg letagadni, vagy ilyesmi, ha esetleg más is vezeti az autót. Aztán majd kiderül mi lesz, sajnos addig nem tehetsz mást, mint vársz :(
2013. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy veszel egy újat vagy hagyod a p*csába sok mindent nem lehet vele kezdeni
2013. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak az igazat! ha van gk előadó, és nem gyökér, akkor semmi probléma...elküld egy autóüvegeshez, kivesz/betesz/ örül.


ha nincs ilyen poszt, magad intézd, de tanácsos a tulajnál jegyzőkönyvet felvenni, hogy mi történt. egy példány a zsebbe.aztán mindenképp' számlára, mert később ez is repedhet, sőt a biztosító is kéri...


nekem pont ilyen szitum volt, a szervíz megcsinálta biztosításra.

2013. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!