Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F Astrában van diagnosztika...

F Astrában van diagnosztika csatlakozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy 1991-es 1.6 8 szelepes astrában van-e diagnosztika csatlakozó? Vagy esetleg lehet-e kapni hozzá valami átalakítót?



#Opel Astra F #diagnosztika #autódiagnosztika #astra diagnosztika #astra csatlakozó
2013. júl. 7. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint van benne diagnosztika csatlakozó.

a motortérben kell lennie,egy műanyag fekete dobozban kell keresni.

2013. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen típusú? Nekem ODB kellene. találtam hozzá odb-10pin átalakítót. Azzal működhet? (bluetooth diagnosztika egység)
2013. júl. 7. 17:42
 3/5 T5- ***** válasza:
100%
Van benne, de még véletlenül sem a motortérben, hanem a biztosítéktáblánál. De egy pár ezer forintos interfésszel nem fogsz tudni hozzá csatlakozni, csak a '96 utániakhoz. Van ugyan átalakító. Legegyszerűbb kivillogtatni, de amúgy az F Astrának már magyarul is akkora irodalma van a neten, hogy el sem képzelnéd, úgyhogy most nem fogom neked leírni, hogy kell, keresd meg. Mint ahogy beírtad volna googlebe hogy f astra diag csatlakozó biztos van róla kép is.
2013. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van róla kép és leírás is, csak érdekelne, hogy ha veszek egy átalakítót és arra csatlakoztatok egy univerzális diag kábelt azzal működni fog-e? Mert sokan írták fórumokon, hogy nem minden eszközt támogat a 10pin-OBD2 átalakítót. Nekem bluetoothos kéne. Mit ajánlotok?
2013. júl. 8. 11:30
 5/5 T5- ***** válasza:

-nem fog

-igazuk van

-minek? nem jó a sima usb?

-Tech2, (Op-com) talán


De a tech2 nem az 5ezer forintos kínai, hanem a gyári 300.000Ft. Hajrá.

2013. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!