Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más országokban is kötelező...

Más országokban is kötelező elsősegélyvizsgát tenni jogosítvány megszerzésekor?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ott kell e, de mindenképp hasznos, ha jól megtanulod, s egyszer alkalmazni kell.
2013. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerdeztem.
2013. júl. 14. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kötelező bammeg! Itt lax, rád nem más ország törvényei vonatkoznak!
2013. júl. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogd mar fel te fogyatekos hogy nem magam miatt kerdezem! Nekem van jogositvanyom! Egy nemzetkozi iskolaban dolgozom es felmerult bennem hogy a kulfoldi tanaroknak lehetne elsosegely tanfolyamot szervezni, de miutan nyari szunet van nem igazan tudok utana jarni naluk hogy nekik is kotelezo e letenni jogositvany megszerzesekor az elsosegelyvizsgat. Ugyhogy fogd be most mar a rohadt pofadat es vagy a kerdesre valaszolj vagy pusztulj innen anyadba.
2013. júl. 15. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy a caicska pofád mi korcs. Anyámat ne vedd a szádra nyomi, csak ha én a te q anyád. Am meg ha rendelkeznél minimális ésszel, akkor rákeresnél az adott ország ilyen jellegű szabályzataira. Jah, hogy nem ugatsz csak magyar? Az a te kínod. Pusztulj ki.
2013. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De nehogy mar neked alljon feljebb te mocskos korcs, felteszek egy kerdest, baromsagokat valaszolsz ra, ezt en szovateszem es en vagyok a patkany? Gondolkozzal mar el egy kicsit, bar lehet anyad nem orokitett annyi eszt hogy ez menjen, gondolom a portasivadek apad sem tudott sokat hozzatenni a kerdeshez.


Nem fogok 30 orszag szabalyzatara rakeresni. Es igen, az iskolaban ahol dolgozom takaritok meg a kertet gyomlalom, mert ahhoz nem kell angol se nemet, de azert ram biztak a kulfoldiek integraciojat. Ez biztosan igy van. Nyomorek. Es meg egyszer mondanam hogy a budos utszeli prosti anyad retkes, gombas szaraz telibeb @szott pin@jaba takarodjal vissza ha a kerdesre nem tudsz valaszolni. Gratulalhatsz is neki a nevemben az uton, koszond meg neki hogy egy sokadig senkit sikerult a vilagra fosnia 9 honappal azutan hogy apad teleelvezte a szutykos muffjat valami falusi feszerben egy szalmazsakon. Tette volna inkabb a seggebe, mindenki jobban jart volna.

2013. júl. 15. 11:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Kosz a semmit!
2013. júl. 15. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedből fel lehet fogni h ki miatt kérded? Látszi tudatlanságod. Maradj az idegenek wc jének nyalásánál. Arra jó vagy. Csá.
2013. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!