Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Semmiképen nem akarok robogót, kevesett fogyasszon, max 50 ccm,
2008. jún. 24. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha használt motrokban gondolkodsz, akkor ajánlom a simsont.

Ha nincs fölturbózva, kibelezve, széthajtva, akkor beéri kb. 3literrel 100km-en.

Ha félsz a simsontól, (esetleg nem megbízható, vagy mások lebeszélnek) akkor vehetsz kisebb endúrót (honda),ezek sem eszik le a gatyádat, és városba is néha kimondottan jó, hogy fasza rugók "dolgoznak" alattad.

(nekem simsonom van, mióta felújítottuk, (fél éve) még a gyertyát sem kellett kiszedni;)

2008. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok kösz amugy simsonban gondolkodtam én is...
2008. jún. 26. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

A simson jó motor csak jól nézd meg hogy milyet veszel.

Sajnos elég sok van amit már sokszor átalakítottak, sok gazdája volt.

Érdemes olyat venni aminek bontatlan a blokkja, vagy pedig egy olcsót és azt te újíttatod fel és tudni fogod hogy milyen minőségű alkatrész van benne ja és te döntöd el hogy melyik szerelőhöz viszed(egyesek elég szarul csináljár meg).

Felújított simsonnnak lehetnek rejtet hibái a szakszerűtlen szerelés miatt és rosszminőségű alkatrészekkel is szokták(sajnos) újítani őket .

Jó kis gép a simson csak ki kell fogni.

2008. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 50ccm "Keeway Knight 50" kis chopperem van. Kinézetre, mint egy Harley (majdnem) a váz amúgy megegyezik a 100ccm-éval. Megbízható, 4 gangos váltós, rendesen kell vezetni (kuplung, váltó minden) és 1,5 litert fogyaszt százon. Nekem bevált.
2008. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1,5 literes fogyastás az nem rossz...
2008. júl. 4. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Legájánlatosabb a simson és a babetta-jawa vagy babetta!apám is azt vett!
2008. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!