Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 96-os miért...

Suzuki Swift 96-os miért nincs fűtésem? Nem régen hengerfejes lett az autó meg lett csináltatva kapott másik hűtőt és termosztátot de a fűtés nem akar működni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek fűtés ebben az időben?:D
2013. júl. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mg valóban nem kell de lesz még hideg :)
2013. júl. 9. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a hűtő és termosztát is cserélve lett akkor légteleníteni is illene a rendszert!

De aki ezeket a munkákat csinálta, neki illett volna elvégezni! Vissza kell vinni és reklamálni!

2013. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A légtelítés meg történt de nem segített lehet az lesz vissza viszem a szerelőnek valamit kezdjen vele mert igaz most még nincs hideg de még el jön annak az ideje is.
2013. júl. 9. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor nekem nem volt fűtésem az volt a probléma, hogy hideg-meleg kar mozgatásánál nem váltott át és mindig csak hideget fújt.

Feküdj be a közép konzol alá és kérj meg valakit, hogy mozgassa a kart(hideg-meleg) és ha azt látod, hogy nem vált át akkor ki van akadva. Én ezt úgy tudtam orvosolni, hogy egy zsineggel kikötöttem télire majd nyáron mikor hűtés kell akkor el oldoztam.

Lehet nem ez a probléma de egy próbát megér a megnézése.

93-as swiftem van.

2013. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg nézzem :)
2013. júl. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!