Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oldószeres festéket le lehet...

Oldószeres festéket le lehet mosni valahogy a kocsi karosszériájáról?

Figyelt kérdés
Apukám a szomszédba dolgozott a garázst festette és érthetetlen módon olyan lett az autó is. Nem akarják kifizetni a munkadíját ezért? Lemosható valahogy?

2013. júl. 9. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Homokfúvó simán lehozza.
2013. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az nem sérti a karosszériát? és mennyibe kerül azt megcsináltatni kb?
2013. júl. 9. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Lakkbenzin lehozza, amennyiben"gyári" az autó festése abban nem okoz kárt. Előző válaszoló viccelt a homokfúvóval.. :)
2013. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor az első válaszoló rohadjon meg ott ahol éppen tartózkodik :D
2013. júl. 9. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én nem szidtalak, és ezután sem foglak mert nem szeretnék egy bizonyos szint alá süllyedni a beszélgetésben. Az meg hogy a poént nem érted miután elmondták hogy csak vicc volt az már nem az én szegénységi bizonyítványom.

De ha már így alakult akkor elmondom a véleményemet, szerintem így már jár nekem ennyi.

Apukád a szomszédban dolgozott, festette a garázst és "érthetetlen" módon festékes lett a kocsi is. Én ezt látatlanból is értem. Apukád ha ecsettel dolgozott akkor nem figyelt oda és a saját hülyeségéből adódóan összecsapkodta a kocsit festékkel. Ha meg kompresszorral fújt akkor ajánlom neki hogy legközelebb ne vállaljon olyan munkát amit nem tud körültekintően elvégezni, ugyanis vagy a kocsi felé is fújt, vagy a szél ráhordta a festéket. Én egyik esetben se fizetnék neki a munkáért, sőt elgondolkodnék azon is a helyetekben hogy összetehetitek a két kezeteket ha csak a munkáért nem kapjátok meg a pénzt. Ugyanis ha újra kellene fényezni egy a kocsit akkor az simán veri a 200 000-et. De ha egy-egy elemről beszélünk annak is a fényezése minimum 20 000 ft/db. A lakkbenzinnek meg elég sok minden ellenáll, de pont a kocsi lakkrétege nem tartozik ezek közé. Már ha gyárilag lakkozott. Mert ugye az azért LAKKbenzin hogy a lakkot oldja.

2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább hülyeséget ne beszélj..... Azért mert Lakkbenzinnek hívják még nem azt jelenti, hogy oldja a lakkot. Ne egyél madártejet mer ugye a madárnak a teje. ? :)

Menj be egy áruházba és nézd meg mit árulnak spray os kátrányleoldónak, összetevők. Egy modern 2k-s lakk sok mindent kibír, átmoshatod az autót sima benzinnel is, semmi baja nem lesz... Baj az utólagos 1 k-s anyagokkal van, azokkal vigyázni kell. Tényleg nem értem miért kell valakit aki normális hangnemben segítséget kér leoltani, szivatni, ha ez neked örömet okoz akkor már baj van.

2013. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah a történethez még azt is hozzátenném hogy nem állt bent a kocsi a garázsban....kint állt az utcán...azért írtam hogy érthetetlen módon...de valóban festékes lett
2013. júl. 10. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!