Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki fújt már le színre...

Valaki fújt már le színre saját kezűleg karosszéria elemeket?

Figyelt kérdés

Mivel csak egy nagyon kis műanyag elemről van szó, ami nincs is feltűnő helyen, így úgy gondoltam veszek gyári spray-s festéket és lakkot és lefújom magam. Mivel fényezőnél bőven öt számjegyű összeg lenne.

Aki csinált már ilyet, neki jó lett?

Mire kell figyelni ezeken kívül?

Egyenletes felhordás, megfelelő vastagságban. Se túl kevés, se túl sok festék.

Por, bogár ne hulljon bele.

Száradási idők betartása.

Van még valami?


2013. júl. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 vékony rétegben egyenletesen 15-20 cm távolságból hord fel a festéket, száraz meleg helyen, viszonylag pormentes környezetbe naggyából ennyire kell figyelni.
2013. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. júl. 10. 14:53
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
VTN fólia sokkal jobb....keress rá a neten egy 20asból 'lekarbonozol' amit akarsz...
2013. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy 1 cm széles, 10 cm hosszú műanyag csíkról van csupán szó. Tetőcsomagtartó rögzítő nyílás fedele. Amit menet közben vagy elvesztettem, vagy lelopták valahol.

Egyrészt szerintem nem kapok ilyen kis fólia darabot, másrészt elütne a gyári fényezéstől, ami miatt hülyén nézne ki. Lefóliázni emiatt az egész kocsit meg nem szeretném.

Fényező 15.000 Ft körül festi le. HA színkód alapján veszek gyári festéket és lefújom magam, harmadáron kijövök.

2013. júl. 11. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!