Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rally lada építés?

Rally lada építés?

Figyelt kérdés
SZiasztok! A kérdésem a következő: mennyiért lehet egy amatőr kezdő rally ladát építeni? Alap motorral kicsit tuningolva(ezt úgy értem hogy nem versenymotor hanem pl henger furatva) Amivel el lehet kezdeni.
2013. júl. 10. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha veszel egy olyat amit már megtuningoltak.

Tessék itt egy pár

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
könyitett fötengely lenkerék légszürő se kell bele . használhatsz jobban új jobban kilalkitott dugatyúkat(nem kötelető) is felfúlrt beömlök .
2013. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Találtam egyet de ezt ,ég építeni kell: [link]
2013. júl. 10. 19:48
 4/16 anonim ***** válasza:
A Ladát felejtsd el. Ha nem vagy profi, akkor rallyra ne hátsókerekes autót építs. Inkább valami 1.3-as vagy 1.6-os 16 szelepes rizsrakétát, csak Ladát ne. Jótanács, csak a pénzed megy rá, meg az időd...
2013. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a baj, hogy ez népszerűbb(ha jól tudom) És ez nekem olcsóbbnak tűnik o.O
2013. júl. 10. 20:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Népszerű, meg jól néz ki biztos, de akkor menjetek driftelni. Eleve, hogy rallyzni összkerekes és elsőkerekes autóval lehet a leggyorsabban, és gondolom ez a cél... Nézegess a neten, mi Swift GTi-vel kezdtük, de a Peugeot XSi-k, GTi-k, Golf GTi-k sem rosszabbak. Mennyi pénzt szánnál rá? Azokba csak cső kell, két ülés, aztán mehetsz.
2013. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
No azért szerettem volna Ladát (azért is) mer titt a környéken vannak egy páran akik ladával rallyznak stb. Saját pénzből menne, és azért mnem szeretnék ilyen nagyobbat mert 15éves vagyok és arra nem igazá lenne pénzem hogy 1.000.000 FT-osat építsek.(a környéken is van egy srác aki az első ladája már 14évesen megvolt.
2013. júl. 10. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, én 15 vagyok :)

Szlalomversenyeken indulok, mentem már ezres Swifttel, GTi Swifttel, most egy alig 200 eurós Honda CRX-et, de épülőben van egy motorkerékpár motor meghajtású autó. Továbbra is a kis köbcentis japán-francia autókat tudom ajánlani. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ! :) Ha lenne még kérdésem akkor még írok! A lényeg az lenne, hogy olcsón meglegyen.
2013. júl. 10. 21:00
 10/16 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani olyan tipust amiből szeritned saccra legolcsóbban lehete kihozni rallyautót?És szoktál helyezéseket elérni?:)
2013. júl. 10. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!