Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös supermotot vegyek?

Milyen 125-ös supermotot vegyek?

Figyelt kérdés
Motor vétel előtt állok. Nem tudom melyik lenne érdemes. Azért nem akarok nagyon drágát. Nagyon max 400.000ft körül gondolkodok. Az egyik amit kinéztem egy kisebb átalakítással már kívülről is jól néz ki. Cagiva supercityről mi a véleményetek?

2013. júl. 10. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát ha ennyim lenne, semmiképp se Cagivát vennék, inkább Husqvarna, Husaberg, Gas-Gas, Honda, Yamaha XT környékén néznék szét, már ha megbízhatóbbat akarsz ;)
2013. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:

Nekem egy 50-es Cagiva Supercity-m van, mint motor csak pozitív dolgokat tudok róla mondani, jó az útfekvése, kényelmes, jó a rugózása, motorikusan is erős (kismotorhoz képest), nem is eszik sokat, csak sehol lehet hozzá alkatrészeket találni, legalábbis érdemes áron.

De én sem cagivát vennék, nem azért mert rossz, hanem mert tudom hogyha előkerül 1-2 rejtett hibája, sokba fog kerülni, amit senki nem szeretne.

2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KTM EXC, Husqarna, Husaberg, Aprilia SX, MX125. Az XT supermotonak néz ki, de nagyon nem driftelésre való. A 2T-k jobbak ebben a kategóriában (125 supermoto) :)
2013. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na eldöntöttem. Maradok a husqvarna sm 125nél. A többire nincs lóvém:D
2013. júl. 11. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!