Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül beszerelni a...

Mennyibe kerül beszerelni a tolatóradart egy kocsiba?

Figyelt kérdés
[link] Nagyon olcsónak tűnik, ha megvenném akkor mennyiért raknák bele kb. egy Volkswagen Passatba? Vagy ez nagyon gagyi lehet? Kössz a választ!

2013. júl. 11. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem rakatnám bele.
2013. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És miért nem?
2013. júl. 11. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
többéle létezik, van amelyiket be is szerelik. Autósboltban jobban tudnak segíteni.
2013. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De kb. mennyiért szerelik bele? 20000-ért vagy többért?
2013. júl. 11. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

ha szoktál otthon barkácsolni akkor még te is be tudod szerelni am szerintem egy 10E ft-ért bedobják neked


de am ez az oldal egy jó nagy csalás lehet te küldöd a pénz ők meg nem küldenek majd semmit csak egy email cím van megadva + h*lye történetek oldal ,nincs cégnév , telefonszám , vagy hely ahova el lehet menni megnézni semmi nincs az oldalon ,majd írogatjátok a leveleket egymásnak amíg el nem utalod a pénzt azt utána lehet nézni ,hogy nem válaszolnak a leveledre én ilyen helyről tuti nem vennék semmit

2013. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki hogy figyelmeztettetek erről az oldalról! :D
2013. júl. 11. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ha tolatókamerát akarsz venni akkor tessék találtam neked egy rendes helyet ahol tudsz venni és van beszerelő műhelyük ,viszonteladók ez egy normális hely ahonnan érdemes vásárolni nem olyan mint amit te linkeltél azt felejtsd el + ez még olcsóbb is mint amit te akarsz venni

(5. voltam)

2013. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!