Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetékek zsugorcsőben?

Zámbó György kérdése:

Autóvezetékek zsugorcsőben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,h rendet szeretnék tenni egy autó vezetékei közt.Meg van a teljes kapcsolási rajz a megfelelő keresztmetszettel,színnel stb stb.

A kérdésem az lenne,h ha az egész köteget a végén zsugorcsőbe helyezem az nem lenne baj. Nem melegedne a sok vezeték együtt.Főleg a motortér és a műszerfal alatt?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat


2013. júl. 11. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, ha melegszik a vezeték, az már régen rossz. Inkább az értelme kérdéses...
2013. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy fogod megoldani? Kikötöd a köteg mindegyik erét? A legtöbb csatlakozóban végel, csak azért mert a zsugorcsövet másképpen nehéz lesz ráhúzni.Ha már ennyire szigetelni akarsz(nem sok értelmét látom) tekerd be bandázs szalaggal mint gyárilag is van.

Villszer .

2013. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zsugsorcső az előttem leírtak miatt tényleg nem valami jó.

Előttem már írták a bandázsszalagot, vagy ha esztétikusra akarod akkor lehet kapni ilyen spirálos műanyag cuccot(nevét nem tudom, de valaki csak megírja majd :))azt rá lehet tekerni is. És a vezetékek kivezetését is egyszerűbb megoldani rajta akárhol. Nem kell lyukat vágni rá aztán azon kihúzni a vezetéket.

2013. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!