Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt? (alul)

Miért csinálja ezt? (alul)

Figyelt kérdés
Van egy kb 2 hete vásárolt Garnd Renault espace-m és csinált egy olyat az M7-es kellős kőzepén 160-nál hogy elkezdett füstölni és lelassult 0-rá és le is állt. Utána azt mutatta, hogy a hűtővíz majdnem felforrt és eléggé égett olaj szaga volt. Miután megpróbáltam beindítani az autót és nem ment mindegyik henger és füstölt(de úgy, hogy beborította az M7-est aztán ha elindultam vele Bem ment 50-nél többet. Ez miért van ????
2013. júl. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Használtan vetted autókereskedésből, mi? Lehetséges egyébként, hogy tölteni kellett volna bele hűtővizet... Azóta mi van szegénnyel? Elindultál vele, de nem ment 50-nél gyorsabban. Aztán mi történt?
2013. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű vészprogramra kapcsolt ,azért nem ment többet 50-nél. Egyébként dízel vagy benzines a kocsi ?
2013. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többek között ezért nem veszek francia autót. Tudod amikor Tunéziában jártunk ami elég komoly francia befolyás alatt van hisz gyarmat volt,az ÖSSZES parkolóhelyen olajfoltok éktelenkedtek. De nem olyanok mint nálunk hanem tócsák! Én elvből nem vennék se Renaultot se Citroent se semmit amit ezek csináltak.Amúgy jó lett volna tudni hogy benzines vagy diesel autóról beszélünk.
2013. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg bocs azt elfelejtettem. 2,2-es turbó Disel autóról van szó.

Hűtő vízzel semmi gond nincsen, de annyi történt utána, hogy

megzabálta az összes olajat ami benne volt( kb 2 napja volt benne olaj cserélve) másnap rá öntöttem 5 liter olajat, utána fütyült nagyon benne a valami és ugyan úgy füstölt és nem járt benne az összes henger( tehát leprodukálta ugyan azt mint előző nap este)

2013. júl. 14. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem lett jól rácsavarva a leeresztő kupak alul? Ki csinálta az olajcserét? Aztán lehet szegény autó valóban vészprogramra állt emiatt.
2013. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikori kiadású autó ? Meg milyen motorolaj volt benne? Diagnosztika kiírt valamit ?
2013. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5w40-es olajat tett bele. A leeresztő csavart 100%, hogy vissza csavarta mert az autó úgy kezdte a műveletet, hogy hatalmas füst és csak az után állt le. Ja és 2003-as évjáratú.
2013. júl. 15. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez az oka. Miért 5w 40 olajat tett bele az a marha? 10w40 kellett volna............
2013. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!