Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy orvos másképp vezet egy...

Egy orvos másképp vezet egy sportkocsit, mint egy nem orvos?

Figyelt kérdés

[link]


Agyfas zt kapok az olyan hirdetésektől, hogy orvos tulajdonos. Miért, az aki fonendoszkóppal a nyakában járkál az egyből jobban is vezet???????????


2013. júl. 13. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

parasztvakítás, semmit se jelent. én újságíró vagyok és ugyanúgy patika állapotban igyekszem tartani a kocsim, tök mindegy hogy mi az állása valakinek.


meg hogy nő tulaj. inkább vennék férfitól... jobb eséllyel tartja motorikusan karban.

2013. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"hölgy tulajdonostól" ja, parkolóhelyeken már mindent lepatkázott :D
2013. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem csak autónál írják a szakmáját hivatását, egy orvos tulaj márcsak presztizsből is kiírja hogy ki Ő, hisz jobban megbíznak benne

Gyorsaságit is láttam hirdetésben ügyvédtől, na most azt tudni kell hogy akinek sok pénze van az kipróbál egy-egy jó darabot mint kocsiban mint másban.

Sokuk ki sem pörgeti tiltásig a járművét meg semmi, úgy vezetik mintha nem is porsche vagy ducati lenne

2013. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, csak parasztvakítás.

Egyszer láttam egy hirdetést amiben le volt írva a szokásos szöveg. Hölgy tulajdonos, rendszereresen karbantartott, garázsban tartott.

És mi volt a hozzá tartozó képen?

Egy derékig érő gazban álló, lapos kerekű rozsdakupac. :)

Lehet, hogy azok az állítások 10 évvel ezelőtti állapotot tükröztek nem a jelenlegit.

2013. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Móvár és Porsche? Valószínűleg fogorvos lesz az illető. :)


Egyébként tényleg csak szöveg. Van szerencsém pár orvost ismerni, most csak 3-at sorolok fel a példa kedvéért:

1: az autóját normálisan használó háziorvos, leszámítva a gyakori indítgatásokat megkíméli, tényleg érdemes lenne tőle autót venni, de mire oda kerülne a sor, addigra valaki már előre megbeszéli vele, hogy majd az illetőnek eladja.

2: belgyógyász, rendszeresen cserélgeti az autókat, de szükséges is, mert 30.000 km alatt képes hazavágni a gyári elsőszerelt fékbetéteket, amik más ember autóján kétszer ennyit (vagy akár többször ennyit is) kibírnak. Meg ugye minden más is gyorsabban használódik ha nem kímélik egyáltalán.

3: nem tudom pontosan milyen szakorvos, de nagyon csodálkozott, amikor hiába nyomta a gázt, a fordulatszám emelkedett, de a kocsi nem gyorsult, pedig egy két éves hobbiterepjáróról van szó. De miután kifizette a kuplungcserét már értette, hogy mi is történt.


Ahogy a kollégák írják: ugyanaz a kategória, mint a hölgy tulajdonostól. Legfeljebb annyi lehet benne, hogy általában az orvos nem áll neki az autóját gányolni az udvarán, hanem elviszi szervizbe, legtöbb esetben garanciaidőn túl is márkaszervizbe amennyire én látom.

2013. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit se számít. Apám is kiírja a hírdetések mellé, tényleg rendben is tartja, de azért azt nem mondja hogy munkába menet 260-nal megy.
2013. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Legfeljebb annyi lehet benne, hogy általában az orvos nem áll neki az autóját gányolni az udvarán, hanem elviszi szervizbe, legtöbb esetben garanciaidőn túl is márkaszervizbe amennyire én látom."


ez is igaz lehet, de szintén nem kell orvosnak lenni, elég ha vállalkozó az illető. vagy programozó, akárki, aki nem 100-150 nettót keres.

2013. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél olyan autót, amit Svájcból importáltak, és egy kis falu lelkésze használta 3-dik autóként, hogy hétvégén elmenjen a tőle 10 km-re lakó unokái után. Érdekes módon sok ilyen van :))
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Orvos tulaj: technológiai analfabéta. Az emberek gyógyításához ért, nem az autókhoz. Mivel ugyanúgy emberből van, mint bárki más, azért vesz sportautót, hogy időnként jól megtapossa. Ha orvos tulaj, az nem előny. Ha azt írnák, hogy egy autó mániákusé volt, akkor még el is hinném, hogy törődtek az autóval.


Hasonló a NŐI TULAJhoz: többnyire nem ért az autóhoz, ráadásul mivel a nők térérzékelése rosszabb a férfiakénál, szarabbul parkolnak, borítékolhatók a meghúzásnyomok az autón, mint a kopott kuplungtárcsák, fékek és egyéb nyalánkságok.


De a sok amatőr autónepper még mindig odaírja, hogy orvos, vagy női tulaj, vagy ezek kombinációja (Isten ments!).

2013. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök tulaj mikor fog divatba jönni?
2013. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!