Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem kapható már újonnan...

Nem kapható már újonnan suzuki wagonR+ üzletben vagy autókereskedésben? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan suzuki ami azt pótolja, úgy értem egyezik, hasonlít vagy az van tovább fejlesztve a mai újonan kapható (autókereskedésben, hivatalos suzuki üzletekben) suzukik között?

2013. júl. 13. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Újonnan már nem kapható.

Hát max a Splash-t lehet hasonlónak említeni, de az se az utódja, csak hasonlóan kicsi, és magas építésű.

2013. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát olyan autót szeretnék, ami nem sokkal múlja felül a wagonr+ árát, de nem is kell hogy sokkal többet tudjon. Bár így az árat nem is lehet összehasonlítani, ha nincs új, csak ami hasonló árkategória. És új.
2013. júl. 13. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
max a swift 2. vagy az sx4.
2013. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A WagonR+ régen kb 2 millió ft-ba került (alapár). Ezt ma azt hiszem csak az új Dacia-k teljesítik (akörül mozog az új alapár).

Ezek közül a Logan vagy a Sandero jöhet akkor szóba. A Logan nagyobb, a Sandero kisebb kocsi. Szerintem neked akkor az utóbbi lesz jó, még az is nagyobb, mint a WagonR volt. Felszereltsége is jobbnak kell lennie, mint a Suzukiké, mert mégis csak van kb 10 év köztük.

Ilyen a Logan: [link]

Ilyen a Sandero: [link]


Amúgy ezek a Renault égisze alatt gyártott kocsik, már semmi közük a régi Dacia-khoz (csak a név).

2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A swift 2 a jelenleg kapható megújított swift vagy a swift sport?
2013. júl. 13. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos eladtam a wagonomat, ami életem egyik legnagyobb baklövése volt.

Viszont... szeretnék én is egy ugyanolyant.Mondhatnánk az Agilát, de az sincs újban..marad a Skoda gyár tök azonos kinézetű kocsja, csak annyira ritka, hogy még a nevét sem tudom...



a WagonR+ verhetetlen volt raktérben(ja, és automata volt az enyém, vonóhoroggal.)

2013. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Használtan tudsz venni.Ehhez hasonló a Yaris verso.
2013. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2013. júl. 14. 18:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Xd érdekes , hogy egy suzuki reklámoT adott be ide :)
2013. júl. 20. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:

nincs (már) ebben semmi érdekes.. figyelnek..

pontosabban automatika figyeli a tárgyat, és annak megfelelő reklámot nyom...


ezzel együtt kell élni, de nyugi, lesz ez még cifrább is...

2013. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!