Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada motorral mi lehet a...

Lada motorral mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Van egy lada(zsiguli) motorom amit egy hazi keszitesu traktorba szereltem be,az a problemam ,hogy a motort nem tudom beinditani mivel akarmmilyen akumulatort rakok bele a mutor csak kb 10szer fordul at es az aku utana lemerul,volt mar benne 125ah akumulator is es azzal is ezt csinalta,van egy dolog amire tippelek hogy az lehet hogy az alternatorra nincs rakotve toltest jelzo ego,mi lehet vele a problema ?
2013. júl. 14. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy áramot vesz fel,de hogyan ? A 125Ah-s akksival önindítozva elkéne jutnod a kútig....valami nem jó ott...Benzint kap ?
2013. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Benzint kap,es ugy is probaltam hogy a karburatoron keresztul beontottem egy kicsit ,elgyujtani elgyujtja robban bele......
2013. júl. 14. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Kábelokat nézd at! Lehet h walahol nem bir rendesen átmeni az áram!
2013. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az onindito kabeljait ?
2013. júl. 14. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy valahol zárlat van, ott megy el a villamos energia és ezért nem indul. Összes önindítóhoz tartozó vezetéket + az önindítót is át kellene nézned/nézetned.
2013. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A motor előtte működött?

Mit csináltatok a motorral mikor beleraktátok a helyére?

Úgy értem, hogy levetettek mindent a motorról és úgy raktátok be?

Lehet, hogy a gyújtáselosztót raktátok rosszul be és nem akkor ad gyújtást amikor kell.

Nekem is volt Ladám és ezzel én is szívtam.

Ha kiveszed a gyertyákat akkor a motort el kell tudnod tekerni a főtengely végén levő ékszíjtárcsánál kurblival vagy egy nagyobb csavarhúzóval.

Ezt azért írom mert lehet, hogy feszül a motor és ezért nem tudja egyik akkumulátor sem sokáig tekertetni.

Sok mindentől lehet, hogy nem indul be.

Milyen karburátok van rajta?

Lehet, hogy egy vákumcső nincs a helyén, ettől is lehet, hogy nem indul be.

2013. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 - ezer baja lehet, de elsődlegesen az a kínja, hogy - ha jól értem - egy indítózástól leszívja az akksit. Ami biztos hogy elektromos baj.
2013. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Atneztem az onindito kabeljait es szetszedtem az oninditot a belsejebe is atneztem,kipucoltam a kabelokat ,es elindult most mar beroffenn csak nagyon tulszivattam es a benzint a legszuronel kikokpte+a legszurobe all a benzin
2013. júl. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!