Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani autót /elvárt...

Tudtok ajánlani autót /elvárt paraméterek lent/?

Figyelt kérdés
Használt autót szeretnék venni max 400.000,-ig, 4-5 liter körül fogyasszon, a külső annyira nem számít DE azért modernebb stílusa legyen. Találtam egyet, a Suzuki Alto 1.1-t, de ha van, akkor egy kicsit sportosabb kinézetű legyen. Márka mindegy. Előre köszönöm minden kedves embernek a válaszát! :D

2013. júl. 14. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A suzuki swift 3 ajtós


suzuki swift 1.0 (53 LE)

[link]


Fogyasztási adatok

[link]


Suzuki swift 1.3 (68 LE)

[link]


Fogyasztási adatok

[link]


Suzuki swift 1.3 16V (84 LE)

[link]


Fogyasztási adatok

[link]

2013. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vagy a citruen saxo 1.5 Dízeles szintén 3 ajtós változata

[link]


Fogyasztási adatai

[link]

2013. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat! Sajnos elfelejtettem odaírni, hogy 4 ajtósra lenne szükség. A Suzuki Swift-et már néztem /4 ajtós változatát/, de azt írták róla csörög-zörög benne a műanyag és nem is kényelmes. A Saxo jó lenne ha 4 ajtós lenne. :/
2013. júl. 14. 15:56
 4/17 anonim ***** válasza:

Van a saxóbol is négy ajtós.Nem tudom hol láttad a swiftről azt hogy csörög zörög benne minden ,nem zörög jobban benne semmi mint egy altóban,vagy corsában.Volt ilyen 1.0 swiftem csak onan tudom hogy milyen.


Na de itt az 5 ajtós citruen saxo 1.1 benzines motoral is van ez sem eszik sokat kb annyit mint az 1.1 alto


Tessék válogas az 5 ajtós saxokból

[link]

Van ilyen a rokonságban igaz az 1.5 dízel az alkatrészek jó áron vannak hozzá és ahhoz képest hogy francia márka eléggé megbízható kis autó.


Ja és szívesen :)

2013. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja a swiftről még. Kényelmesebb ülése van mint a saxonak vagy az altónak és a kasztnija és az utastere is nagyobb a swiftnek az utastere kb az f astra 5 ajtós változatával van egy méretben.,De viszont a saxo futóműve lágyabb így nem érezni benne annyira azt ha belemégy egy kátyúba.Mondjuk ez nagy pozitívum as axo mellet.
2013. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt állították, hogy a sok műanyag alkatrész miatt nagyon zajos, nincsenek megfelelően rögzítve /lehet egyéni probléma volt/. Ültem már Swift-ben és Alto-ban is és az Alto /nekem/ kényelmesebb volt. Ha e 2 közül kéne választani akkor az Alto-t választanám. A Saxo-ról annyit, hogy jó autónak tűnik, de azért az Alto jobban tetszik, és mivel kb azonos a fogyasztásuk, és a családban is van egy Alto /így biztos vagyok benne hogy megfelelő lenne számomra/, ezt választanám. Azért tettem fel a kérdést - bár tudom nem nagy a választék - hátha találok egy jobban kinéző, sportosabb, férfiasabb autót.
2013. júl. 14. 18:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Ígérem töröm a fejem!
2013. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nagyrészt a használtautó.hu oldalon böngészek, de alig találok olyat ami az Alto-nál jobban bejönne. Van egy, az Opel Vectra B 2.0 DI GL, csak annak kicsit több a fogyasztása. Amúgy egy Mazda RX8-t szeretnék venni a jövőben, ha sikerül jó állást találnom.
2013. júl. 14. 22:37
 9/17 anonim ***** válasza:

Esetleg ez igaz ez is többet fogyaszt 5 litertől országúton, egy kicsivel.

HONDA CIVIC 1.4i )0 LE

és erről az autóról beszélek

[link]


de itt vannak a fogyasztási adatai is

[link]

2013. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez nem is olyan rossz. Jól néz ki, nagy a csomagtere, és egy kicsit több a fogyasztása. Bár az a 8,8 l/100 km egy kicsit "ijesztő".
2013. júl. 14. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!