Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Power szelep? Nem mindig...

Power szelep? Nem mindig működik. Van egy honda ns125 F-em.1.2.3 kinyit a power szelep, de 4,5,6 nem akar, ( valamikor kinyit, mikor milyen kedve van) De pl ha 5-ben 7ezernél visszaváltok a fordulatszám megugrik és akkor viszont kinyit 4-ben?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma, power motor működik, bovden nincs kiszálkásodva..elektronikánál lehet a baj?

#hiba #nyitás #Honda NSR #power szelep #rc valve #power szelep hiba #. Nsr F. Nsf
2013. júl. 14. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már nem az igazi az a power szelep, az első három sebességnél még azért nyit ki szerintem, mert akkor hirtelen ugrik a fordulat, de a nagyobb sebességeknél már nincs akkora löket. Szóval meg van ragadva egy kicsit a szelep szerintem.
2013. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan tudom orvosolni?
2013. júl. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!