Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoroknál mi számít sok...

Motoroknál mi számít sok kilométernek? pl egy 2005-ös 30000 km-el az még tűrhető?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megkímélte a tulaj akkor elfogadható érték, egy jól karbantartott motort kategóriától függően elgurulgat 200e km-t is, robogók azok más tészta

Nekünk van egy 2001-es 125ös robogónk 36e km van most benne, és bordásszíj gumi olaj km spirál izzók benzinszürő volt csak cserélve

Minden más bonyolultabb alkatrészhez nem kellett még hozzányúlni, pedig


Egy sportmotor is elmegy vígan 100e km-t és nem szakad össze alattad

A chopper/túra motoroknak pedig direkt a sok km-re van hangolva a konstrukció

2013. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szezononként leosztva mondjuk 3700 km nem sok
2013. júl. 14. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy kétütemű 50 ccm-es robogómba van 55.000km és nem is kíméletlenül jártam vele, de mindig ha volt valami hibája, akkor egyből megcsináltam, igaz, nem volt sok baja, de vége felé már megette a 3. vízpumpát és úgy voltam vele, hogy a motorhoz képest drága az alkatrész (még a vízpumpán kívül 1-2 alkatrész nem ártott volna), ezért amég megy, megy. Most nyár elején sajnos besült, de nem vártam mást. Suli előtt még megcsinálom levegősre és ameddig megy, addig menjen, utána kuka. Végül is a km-el nincs baj, csak lényeg, hogy adjanak meg neki mindent!
2013. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy használtmotor hirdetés, ott úgyse vallják be a nagy értékeket, fogalmad sem lehet, mennyit ment.

Amúgy pedig motortípustól igencsak függ, van, amelyiket 100 ezer km-rel is megvenném (persze megfelelő áron), s van, amelyiket szinte újan is kerülném, mert tudom, hogy már az első 10-20 ezer km-en hajlamosak problémásak lenni...

2013. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!