Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet 80ccm es yamaha...

Hogyan lehet 80ccm es yamaha enduróval úgy megállni hogy az első keréken áll az egész motor és úgy fékezi?

Figyelt kérdés
remélem értitek mint ebben http://www.youtube.com/watch?v=u_ZfEt0hXTA 1:33 nál válaszokat előre köszi

2013. júl. 14. 22:20
 1/7 anonim válasza:
Súly előre és intenzív elsőfékezés. De ez eléggé esélyes hogy bukni fogsz vele. Ha a haverjaidnak akarsz menőzni akkor szerintem ne tedd, mert csak beégsz vele ha eltanyálsz. (Csak azért mondom, mert én nem vagyok ez az egykerekezős párti.)
2013. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hányadikban lehet hátsó kerékre kapni?
2013. júl. 15. 15:10
 3/7 anonim válasza:

hát próbáld ki. ültesd össze az első teleszkópokat - kézeséssel, kuplung be, felpörgeted, rávágod a kuplungot. súlypont hátra, jobbláb a hátsó féken baj esetére.

de ha ekkora májer vagy, szerintem ne kísérletezz vele, majd jön magától ahogy fejlődsz.

2013. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kézeséssel=fékezéssel :D
2013. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és arra van mód hogy nem indulásnál hanem pl 2ben vagy valami
2013. júl. 15. 15:49
 6/7 anonim válasza:
annál ugyan ez a módszer, nagy gáz, hirtelen kuplung. De ha az első kerék nem egyenesen érkezik vissza, és nem tudod korrigálni, az tuti bukás. Így lehet teljesen feleslegesen összetörni a csuda jó kis motorokat.
2013. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ne félj tőle, nem lesz baj. Nyugodtan akár forgalomban is kísérletezhetsz.


Fontos, hogy a haveroknál legyen kamerás mobil!

2013. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!