Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 100-as (max 125)...

Milyen 100-as (max 125) robogót vegyek?

Figyelt kérdés
100-as max 125-ös motort szeretnék venni, amit lehet használni 50-esként, azaz kismotorként (rendszám nélkül) Eddig a Yamaha Aerox és a Yamaha Teos-t néztem, esetleg más tipp, ötlet, tanács? Mit érdemes, mit nem?

2013. júl. 15. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor tudod hogy az aerox csak 50ccm ugye?A teos az már 125 de erre csak azt tudom mondani hogy a rendőr nem hülye és fel tud ismerni egy 125ccm-es motort mert még a hangja sem olyan mint egy 50-nek és ha felismeri akkor jól megbüntet meg ugyebár okirathamisitást követtél el mert a papírba az áll hogy 50-es oszt közben mégsem meg még lehet erről beszélni hogy milyen büntetéseket kapnál még pluszba de én csak annyit írok hogy megéri ez neked?
2013. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves tibi0918!


Tudtommal Aeroxban van 50, 70, és 100 köbcentis is, szóval nem csak 50-as van! (Az már más dolog hogy a 100-ast már nem gyártják, de nem is újat akarok venni.)


Van A-s jogsim, de tudtommal nem kötelező lerendszámoztatni olyan 125-ös motort, ami robogóként van üzemeltetve, és van papírja is. Ez illegális talán? Hiszen törvény sincs rá. (tudtommal)

2013. júl. 16. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia na látom most én is megtudtam hogy tényleg van 100-as aerox én csak azt hittem hogy tuningolt de nem :D Az a jogsid az rendben van hozzá de a rendőrök úgy nézik hogy ami 125ccm(vagy 100ccm-es) arról olyan papír is kell szerintem
2013. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ezeket nem azért írom hogy csesztesselek csak nem szeretnéd te se szerintem ha megbüntetnének ezért ugye :)
2013. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen értem és köszi hogy írtál. :) Megfontolom így a 125-ös motor vételét! :) Viszont 1-2 típust esetleg elfogadnék hogy mit érdemes, mit nem.
2013. júl. 16. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Yamaha SR 125-ről álmodok.Még nincs, de már beszéltem tulajokkal. Meg láttam, hogy hegynek fel egész vidáman megy. (1 emberrel...) Ráadásul olyan retró stílusa van.

50-esként nem lehet használni, de nem kerül sokba a biztosítása így sem.

2013. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy Kymco Agility-m van, 125-ös, persze 50-es papírokkal. Ennek a motornak előnye, hogy dettó ugyanaz, mint a kis testvére, állított már meg jard, de nem vette észre... Csak ajánlani tudom ezt a gépet, nagyon megbízható, kategóriájában nagyon is megállja a helyét!
2014. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!