Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vezetőnek (lány) melyik...

Kezdő vezetőnek (lány) melyik autó lenne a "legjobb"?

Figyelt kérdés
Volvo c30, Toyota Auris vagy Honda civic?
2013. júl. 16. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából mind a három megfelelő a célra, a C30 talán picit lentebb van és ha alacsony vagy nehezebben látnál ki belőle, én személy szerint a Civicet ajánlanám leginkább egy szolidabb motorral.
2013. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3 közül én is a civicre szavazok.Bár nem tudom menyi pénzed van autóra mert esetleg a toyota yaris sem rossz ha még belefér az összegbe.
2013. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derhunter válasza:
Szerintem kezdő autónak jobban járnál pl egy Susuki Maruti-val vagy valami régi típussal, mert könnyebben tudod javítani meg azzal kevesebbet "brehelnek" legalábbis amin látszik hogy mikor foglalkoztak vele. Meg azért nem kár ha összetörik mert sok a barom az utakon sajna. Mert én is úgy jártam, hogy hogy egész egyben van de ki lettek kenve gittel a horpadások azt meg csak műszerrel lehet kiszűrni. De legalább az alváz rendesen ki lett kenve így nincs elrohadva. Mert előfordulhat hogy a genyok meglátják hogy nő nemű vagy és megpróbálják eladni a sz@rt. Azt meg ha utána rendbe rakod eladod, és veszel olyat ami neked kényelmes. Mert előbb próbáld ki azt amit megszeretnél venni hogy tudd milyen. Mert könnyen beleszaladhatsz valamibe ami jól néz ki de trágya szálionakt is sz@ar.
2013. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én valami nagy olcsó tepsi autó ajánlanék.


1 mert ha nagyot megtanulsz vezetni kisebbel könnyen bánsz.


2 meg hogy biztonságosabb egy nagy autó meg jobban észreveszik ha kavillózol vele az úton.


A honda civict miért női autónak tituláljátok? Az egyik leg gyilkosabb autó becenevén csak száguldó koporsónak hívják. Mivel a legkissebb motor is 1300cc dupla vezérléssel és 16 szeleppel szerelik. Az autó meg 7-800 kiló vékony bádogból van a súlylefaragás miatt.

-Pont kezdő nőnek találták ki... Arányaiban egy BMW 320 al veszi fel a versenyt az is kezdő női autó.


Annyi segítséget tudok még adni hogy szögletes autót jobb vezetni mint legömbölyítettet, Egyszer volt nálam egy mercedes A140 kis női autó és megállapítottam hogy minde elismerésem aki ezekkel. Azt se tudtam hol vagyok az úton nem látni hol az eleje az oldalán alig lehet kilátni meg stb.. Hozzáteszem kamionsoför vagyok.

2013. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1.6-os CRX-eket hívták száguldó koporsónak. A maga idejében különlegesnek számított. Régen.

Ma már semmi különös nincs benne. Tipikus hülyegyerekek autója. Azt nem tudom, hogy miért folyton a BMW-t szekálják a civicesek (minden második népítéletben). A Civic sem a teljesítményével, sem a kétállású vezérműtengelyével nem tűnik ma már ki, főleg szemben a BMW valvetronic-jával nem, ami sokkal modernebb megoldás. Nem hasonlítanék össze két olyan autót, amelyek közül az egyiket leszabályzásig kell forgatni, hogy egyáltalán hajlandó legyen normálisan megmozdulni, míg a másik teljesen átlagos nyomaték és teljesítménygörbével abszolválja ugyanazt a gyorsulást. Ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy a BMW 320i és a Honda CRX 8 másodperces 0-100-ra való gyorsulási katalógus adata nem reális. Az alap, nem tuningolt Honda 8 másodpercnél jobb gyorsulást akkor sem fog produkálni, ha meggebed, a BMW gyári 8 másodperces adatánál azonban az alap verzióból is ki lehet hozni 7 másodpercet, ami a gyári adatnál 1 másodperccel jobb. Mert a keletiek és a nyugatiak más mérési módszereket használnak. A Civic inkább női autó, mint egy 3-as BMW. Eleve férfias autó a BMW, attól, hogy nők is járnak BMW-vel, az nem jelent semmit. Ahogy az sem, hogy férfiak is járnak Civic-el. A régi civic kisautó, a késeiek már alsó-közép kategóriások, a 3-as BMW meg egy középkategóriás. Punkt.

De egyiket se venném. Vennék egy Toyota Aurist. Mert ez a legésszerűbb választás.

2013. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
hát szerintem,bár nics az általad felsoroltak közt egy 600 ezer forintos 2006os suzuki swift az amivel kezdőként vezetned kéne.előnyei:olcsó,alkatrész is meg fentartani is.ezzel nem tudsz száguldozni.hátrányai:ha nagy sebességgel karambolozol akkor jó esélyel ott halsz.
2013. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem % csillagos törésteszttel nem veszélyesebb benne ütközni mint egy astrában vagy golfban attól hogy suzuki.Inentől már csak az számít hogy mivel ütközik az ember mert pl egy nyerges vontató elken egy 5 BMW vagy más nagy kategóriájú autónak is 0 zero 0 az esélye.Szóval aki így áll neki a vezetésnek,hogy összetöri az autót és minden áron megakar halni mert neki suzukija van,és mint tudjuk a suzukiban kötelezően meg kell halni.Az ilyen embernek még a jogsiját is elvenném mert közveszélyes :D


Ja és itt a bizonyíték az 5 csillagos törés tesztre

[link]

Szóval nem kéne lenézni a suzukikat azok is fejlődtek a biztonság technika terén nem is kicsit.


esetleg még a toyota yarisoknál is érdemes szétnézni.

2013. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!