Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vászontető biztonságos?

Bazsikahh kérdése:

Vászontető biztonságos?

Figyelt kérdés
2013-mas évjáratú Porsche Boxster-t szeretnék venni, de vannak fenntartásaim a vászontető miatt. egy erősebb esőben is kitart? nem ázik be? valamint mennyi időt bír?

2013. júl. 17. 00:02
 1/4 acelsziv ***** válasza:
Én nem kedvelem a vászontetőket. Nem esztétikusak, ha be vannak csukva. Ezért is szeretem a Bugattimat.
2013. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a 2013-as Porsche-én beázik a vászontető akkor a Porsche gyár elmehet az anyjába. A tartóssága meg attól függ hogy mikorra hasítják ki a tolvajok. Ha ez nem következik be akkor több 10 évet is ki kell bírnia.
2013. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sinead ***** válasza:
Sok autóhoz árulnak hardtop tetőket, csak fel kell tenni, rögzíteni, és olyan mintha nem is kabriód lenne. Ha éppen olyan helyre mész, ahol utcán kell hagyni este a kocsit, vagy sok az ellenszenves alak, akkor felrakod és úgy mész.
2013. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali! Hát ha neked telik egy zsír új Boxsterre, akkor nem hiszem, hogy pont a teteje lesz a gondod.


Nekem 1997-es Boxster van, első, eredeti tetővel és kitart, nem ázik be, nagyon jó minőségű. Bírja az UV-t, a nagynyomású mosást, esőt mindent.


Amúgy nekem anno azt mondták Porschés körökben, hogy egy új Boxster árából egy pár éves 911 is kijön és az értéktartóbb. De ez csak egy marginális megjegyzés.

2013. júl. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!