Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SImson kipufogó melyik a jobb...

SImson kipufogó melyik a jobb megoldás hogy jobb hangja legyen vegyek egy sportdobot vagy huzam le az eredetiről a kipufogóvéget?

Figyelt kérdés
[link] erre a dobra gondoltam :)

#Simsonkipufogo
2013. júl. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ettől érces pattogós hangja lesz, nekem ilyen volt, szép tisztán, sportosan szól, nekem tetszett, a kipu végét meg ne szedd le mert 1 km-ről meghallják ha jössz, amit nyilván leszarsz, de azt nem fogod ha a rendőr hallja meg...
2013. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó öreg gagyirezó....
2013. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huh, a gagyirezó...ezt még lehet kapni? Ettől ilyen hangja lesz a mocinak: [link]


Ha engem kérdezel, repedt fazék hangja lesz tőle. De ha neked tetszik, hajrá.

Amúgy a legtöbb embertől én azt hallottam, aki próbálta, hogy gyengíti a motort, mert van benne egy fojtás. Egy lemezdarab egy pici lyukkal a közepén. Van, aki ki szokta herélni belőle, a végét meg betömi gyapottal. Na, attól már szebb hangja lesz.

Erről itt egy videó, hogy milyen, ha kicsit dolgozva van vele: [link]

Persze ne tévesszen meg, hogy ilyen szépen felpörög, ezen már egyéb változtatások is vannak. De tény és való, a hangja szép.

2013. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem konkrétan a 70-es 4 felömlősön alacsony-közép tartományba csinált egy "lyukat" a nyomatékba, ami úgy nézett ki, hogy alapjárat 2-esről húztam egy nyélgázt, megindult a moci szépen, elért egy bizonyos fordulat tartományra, 2-esben kb 25-30-as tempónál, ott megtorpant a gyorsulás mintha picit a fékre léptem volna, aztán ahogy azon átküzdötte magát fölötte ment mint a mérgezett egér, nekem is babszi gyújtás volt rajta, és rohadtul tetszett a hangja, enélkül a hülye hörgő sportszűrő nélkül, mert szerintem ennek van undorító hangja...
2013. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb választás ha gyári kipufogót rajta hagyod, és nem veszel ki belőle semmit.
2013. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!