Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb motowell robogó?

Melyik a legjobb motowell robogó?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 13:40
 1/6 Lipton. ***** válasza:
74%
egyik se, mindegyik sz_r,de komolyan
2013. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és miért is? azért mert kínában készült??
2013. júl. 18. 18:14
 3/6 Lipton. ***** válasza:

azért mert gagyi alkatrészekből van összerakva, teljesen megbízhatatlan, épp most mondta ismerősom vett egy ilyen motowell magnetet már régebben, de nagyon megbánta, nagyon sokat volt szerelőnél és így sem j.

én amugysem szeretem a robogókat, főleg az ilyen kicsiket

2013. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz a motowell. Ismerősömnek is az van, és 10 litert eszik városban! Kicsit megdöbbentő, nem? És igen, a kínai motorokat inkább kerüld... Yamaha, Honda ezeket nézegessed inkább, esetleg max. Aprilia.
2013. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ilyen kínai retkeket nem vegyél kérlek. Inkább egy 20 éves agyonnyúzott suzukit. Kevesebb gondod lesz vele.
2016. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 konya bence válasza:
Nekem egy 2010 ben vásárolt motowell magnet city 4T m van és a kötelezö szervizeken kivül szerelöt nem.látott. szoval lehet szidni a motowellt ált azok szidják akik 90 100 al hajtanak robogot (papiron 50 est) de egy 50 es robogo nem erre lett tervezve.
2017. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!