Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra f, széthúzott...

Dagi2589 kérdése:

Opel Astra f, széthúzott lambdaszonda csatlakozóval nem ingadozik az alapjárat. Miért?

Figyelt kérdés
Erőtlen motor, Üzemi hőfokon ingadozik az alapjárat, 18-as hibakódot jelez. Mi lehet a hiba?

2013. júl. 18. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lambda szonda meghibásodás. Lehúzott állapotban az ecu ad neki egy optimális értéket, azért nem ingadozik.
2013. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már gyári bontottal, azzal kicsit szebben járt alapjáraton de még gyengébb volt a motor és megtorpant.
2013. júl. 18. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem sikerült megoldani :( Próbáltad már hogy leveszed az akku sarut 1-2 percre majd vissza rakod? Ha nem próbáld meg lehet hogy egy véletlen hibát érzékelt a computer és azóta folyamatosan tartja. Ha leveszed a sarut lehet elfelejti a hibát. Ha ez nem segít akkor valószínüleg meghalt a kopogásérzékelőknek a vezérlője. Netán mostanában nem volt gyújtógyertya csere?
2013. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kopogásérzékelő vezérlőt hol találom meg? Volt gyertya csere is és próbálkoztam saru levevéssel is.
2013. júl. 18. 21:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és volt cserélve kopogásérzékelő is.
2013. júl. 18. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A kopogásérzékelő vezérlő az sajnos egybe van építve a motorvezérlővel így az egészet cserélni kell ha az a baj. A gyertyák a hiba előtt lettek cserélve vagy utána? Ha előte akkor rakd vissza a régieket ha még megvannak.
2013. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Istvan2592 válasza:
Helo kerdesem lenne h miert kell visza rakni a regi gyertyat ?? Csereltem enis gyertyat es azota van h menet kozben leesik a fordulat es megal a motor.
2017. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!