Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én vagyok a hülye, vagy...

Nolfly kérdése:

Én vagyok a hülye, vagy néhány mentőautóból szól valamilyen zene a kültéri hangszóróból?

Figyelt kérdés
(2x hallottam ilyet, egyszer a Ghost Busters zenéje ment, egyszer a Vasember zenéje) És nem úgy, hogy bent hallgatták, és kihallatszott. Valaki tapasztalt ilyet? :D

2013. júl. 18. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg olyan előfordulhat hogy a rádió amin beszélnek bekapcsolva marad, és az adja tovább a beltér hangzását, a kültér felé

Nem hallottam ilyet soha egy mentőből sem, mert szerintem ez szabályzatba ütközhet

Mentő az munkaeszköz, nem pedig csajozós városban kocsikázok hadd menjen az idő, mentalitás :) Lehet velem van a baj

21/F

2013. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Ők is emberek.
2013. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hallucinálsz. :D
2013. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Elképzeltem, ahogy a Ghost Bustersre befarol a beteg háza elé egy mentő, és kipattognak fehér ruhában a mentősök.


Ha hozzám jönnének így, tuti, hogy kapnék egy infarktust, aztán jöhetnének a szellemírtók is.

2013. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, jólvan valószínű az lehet, amit az első kommentelő kolléga írt! Köszi :)

utolsó kommentelőnek meg üzenem hogy menjen el rendezőnek király film lenne belőle :D

2013. júl. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!